Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért stresszelek folyton...

Miért stresszelek folyton azon hogy működni fognak e a kapcsolataim a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Akárhányszor úgy állnak a dolgok hogy randizok valakivel vagy összejövünk rögtön azon agyalok hogy összeillünk e és hogy ez fog e működni és képtelen vagyok elengedni magam és ezek miatt már nem is érzem jól magam olyan fiúk társaságában akik tetszenek és nem élvezem a randikat se.. Nem tudom mivel csökkenthetném azt hogy mennyit stresszelek ezeken a dolgokon, egyébként van úgy, hogy már aludni sem tudok éjszaka mert jár az agyam.. Tudtok segíteni?
2012. jan. 1. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
önbizalom hiányod van és tapasztalatlan vagy az életben. akkor ne azzal törödj mikor randiztok hanem azzal, hogy minél jobban érezd magad :)
2012. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Engedd el magad,kicsit optimistábban, mert ezek nagyon rosszak ha kapcsolat közben is felmerülnek benned,próbálj ki valami nyugtató,görcsoldó dolgot, pl. nyugtató tea,növényi gyógyszer, van akinél jól beválik.
2012. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi váltotta ezt ki?

Engem pl egyszer átvertek. Próbáltam nem úgy kezelni mindenki mást, hogy ő is szemét, de képtelen voltam túllendülni azon a ponton, hogy mivan ha ő is csak azért akar velem ismerkedni, mert majd átver és lelép?

Elég idegesítő volt, mert bár nem mondtam a srácoknak, de folyton ez kattogott a fejemben, és egyik randimnak se volt értelme, mert olyan volt, mintha én vmi FBI ügynök lennék, aki minden kimondott szót, vagy gesztikulációt elemezni való dolognak tartana, és nem is arra figyeltem, hogy ismerkedjek a sráccal, hanem hogy kitaláljam, hogy vajon hazudik e.

Végül vállat vontam, hogy nem tudom kivédeni, sz.artam az egészre, összejöttem barátommal, hogy majd lesz ami lesz. :D

Egy éve járunk, nem vert át. :D

Szóval lehet nálad is ezt vmi kiváltotta, és "csak" túl kéne lépned rajta. Persze ez nehéz, de benned van a megoldás.

20L

2012. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért stresszelsz, mert túl nagy jelentőséget tulajdonítasz neki. Puding próbája az evés, senki sem született jósnak.
2012. jan. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Igazából a legnagyobb probléma az, hogy félek hogy nem illünk igazán össze és ha összejönnénk akkor fölösleges lenne mert egy idő után csalódnánk az egészben és az egyikünknek sem lenne jó..
2012. jan. 1. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!