Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaufmann Ádii kérdése:

Miért van az, hogy a kapcsolataim, általában 2-3 hónaposak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 00:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nemtudom.
2011. nov. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm...ezzel sokat segítettél...
2011. nov. 3. 00:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nem válogatsz igényesen...nincs alapja a kapcsolatnak...így jövő se....kurtok egy jót és szevasz :OOOOooo

vagy lehet többet nem csak 1 et :D

2011. nov. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sikoltó ***** válasza:

mert hosszú távon elviselhetetlen vagy?


vagy mert 2-3 hónapig egy "álarcot" mutatsz nem a valós személyiséged?

2011. nov. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 The Deathworm ***** válasza:

hát, gondolj a partneredre is a szexben, ne csak addig, hogy előveszem, jé, megvan azta...

...hát akkor bedugom, azta, belemegy,-drágám, illik bele, te vagy az igazi, mostantól házasság, gyerekek, nyugdíj...

...ha valami nem tetszik, hát, volt időd lelépni, mostmár érd be a vibrátoroddal...

2011. nov. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"nem válogatsz igényesen" ezzel vitatkoznék, elég válogatós vagyok, és csak az olyan lányokat nézem ki magamnak, akikről tudom, hogy nem azok hűtlen, hazug fajták.

Abban viszont lehet igazság, hogy nincs alapja, de ezt mivel tudom kiküszöbölni???

2011. nov. 3. 00:44
 7/13 A kérdező kommentje:

"The Deathworm"

Őőő...ez nem így van, én próbálok odafigyelni a partnerem érzéseire, én szeretem kényeztetni a partneremet, ajándékokkal, meglepetésekkel, és nem csak a sexen alapul az egész.

2011. nov. 3. 00:48
 8/13 anonim ***** válasza:

hogy nem cska úgy jössz össze egy nővel,hmm tetszik járok vele és lesz ami lesz....tervezz gondold azt lehet ez a nő akivel le akarod élni az életed vele akarsz megöregedni...nem pedig csak egy pillanatnyi megoldás nincs senkim kell vki....minden nőben keresni kell az igazit

ez a megoldás

2011. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sokak szerint viszont ez a hibám...túlzottan előre gondolkodok.
2011. nov. 3. 00:52
 10/13 The Deathworm ***** válasza:

lehet, h ez a baj...

a JÓ szexel bárkit meg tudsz fogni egy életre...

...de tudjuk, h nem csak A szex számít, beszélni is tudni kell...

szerintem használd ki, amíg ilyen hosszú kapcsolataid vannak, és majd amikor úgy érzed, h ennyi, kell 1 gyerek, akkor ne engedd el az aktuális csajt...

...addig éld ki magad, és utána boldog kapcsolatban lesz részed...:d

2011. nov. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!