Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 2 napja annyit csinálok, hogy...

2 napja annyit csinálok, hogy mosolygok, jó dolgokra gondolok és sokkal jobban érzem magam, hogy lehet?

Figyelt kérdés

xdxd


csak mert elég vicces, hogy ennyire könnyű lenne vidámnak lenni:O


18f


2012. jan. 4. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A vonzás törvényéről hallottál?
2012. jan. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

befüveztél?

ha nem akkor elárulhatnád a titkod

2012. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
aha , de alkalmazni sokáig nem volt kedvem , most kezdek rájönni
2012. jan. 4. 16:11
 4/21 A kérdező kommentje:

1. ment


semmi fű, csak jó gondolat :)

pedig full szar az idő ,most a csajozás se megy, de leszarom mert vidám vagyok :)

2012. jan. 4. 16:11
 5/21 anonim ***** válasza:
hűha... én is alkalmazom a vonzás törvényét... de ilyen jó kedves téma sose jön be... csak más. hogy csinálod? ja és bocs hogy kérdezősgetek :D
2012. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jó is lenne, ha ilyen egyszerű lenne:) Nekem is volt mikor egy pár óráig, napig direkt rákoncentráltam a szebb és jobb dolgokra, és hihetetlenül vidám/boldog voltam, de nekem elég volt valami szerencsétlenség, egy rossz megjegyzés, és "visszaestem". Neked sok sikert!:D
2012. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

SEMMI KÜLÖNÖS NINCS BENNE

de mégis úgy érzed mintha valami pozitív gömbsugár lenne körülötted


sőt van hogy nincs semmi gondolatom ,de a szám mégis görbül felfelé és annyira durva, hogy nekem ez csak évek alatt sikerült, úgy megyek az utcán hogy vidám vagyok, suliba is próbálom jó kedvre deríteni magam


CSAK FELFOGÁS AZ EGÉSZ :)

jah és elolvasta már pár könyvet a témában: A Tudatalattid csodálatos hatalma c. és a Most hatalma c. irományokat

guglizd meg

2012. jan. 4. 16:18
 8/21 A kérdező kommentje:

16:16 igen, de én már rájöttem hogy addig fokok "küzdeni"/"gyakorolni" ameddig nem lesz természetes, olyan nincs hogy 1 nap alatt vidám leszel, de ha nem leszel nem lesz jobb, inkább rosszabb

végülis a világ nem változik azáltal hogy vidám vagy, de a te világod mégis más lesz

2012. jan. 4. 16:20
 9/21 anonim ***** válasza:

és milyen jó dolgokra gondolsz?

mondjuk lehet az a gond hogy nagyon pesszimista vagyok és mindenben cask a rosszat látom... =/

2012. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

ami tényleg fontos hogy legyenek céljaid, céltalanul hülyeség élni ,olyan célokat tűzz ki magad elé amikben bízol


pl kezd el kondizni és lásd magad előtt a célt ahogy 1 év múlva fogsz kinézni :D


legyen miért küzdened és ami sikert érzel a hátad mögött az egy pozitív élményt ad, olyan nincs hogy csak rossz dolgok történnek veled , olyan van hogy még a jót is rossznak fogod fel. ezen érdemes változtatni minél előbb


hidd el én is gátlásos vagyok ,de szép lassan kezdem megváltoztatni magam :D

2012. jan. 4. 16:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!