Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én szeretem a szürkületet...

Csak én szeretem a szürkületet, sötétséget?

Figyelt kérdés
Pl. ha bevan borulva az ég vagy a terembe le van kapcsolva a villany akkor jól érzem magam :D de ha süt a nap, akkor teljesen elmegy a kedvem mindentől.
2012. jan. 4. 22:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
énis ilyen vagyok:)
2012. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a napsütést, meg a nagyon világosat, nagy lámpát sem kapcsolok soha, csak a kisebb asztalit. A borult idő tökéletes, az sem baj ha esik vagy vihar van.
2012. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

nem vagy egyedül

nekem is ez a kedvenc napszakom, főleg ha közben zuhog fúj a szél és villámlik, mer akkor nagyon jó kedvem lesz és teli leszek energiával :)

2012. jan. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
én is. mindig elhúzom a redőnyt és nem kapcsolok villanyt, utálom a fényt. bár a lámpa még elmegy de valahogy a napot nem bírom.
2012. jan. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem az ilyet. Amikor nem süt nap és szürke az ég, valamiért mindig azt juttatja eszembe, hogy gyerekként otthon kinézek az ablakon.
2012. jan. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
akkor jó :D
2012. jan. 5. 15:00
 7/23 Helena96 válasza:
100%
En mondjuk imadom a sotetseget,alandoan azt keresem,meg otthon is mindig sotetsegben ulok,akor erzem jol magam,a feny nekem iritalo...kulonben nagyon jo kerdes,mar en is azt hitem vmi baj van velem... :)
2012. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én is szeretem. :) Az estét szeretem a legjobban, aludni sem akarok néha, mert én ilyenkor tudnék mindent csinálni. A télben is azt szeretem a legjobban, hogy nem süt a nap, be van borulva. Bár ha süt a nap, akkor nem megy el a kedvem a dolgoktól, jól tudom magam napsütésben is érezni, de sötétben jobban érzem magam, és több az energiám mindenhez. :)
2012. jan. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

ez durva, de a fény termel boldogsághormont, nem? :D

én nem értem hogy lehet vihart szeretni és napsütést utálni.. nem arról van szó, nekem is vannak ilyen ismerőseim, csak nem értem..:D

amúgy én is birom néha a sötétséget, szürkületet, de csak ha nyugis. főleg az utcán szeretem nézni a tájat, és esőben ez azért annyira nem kellemes, mert vizes leszek, fázom stb.

mondjuk nyáron amikor full napsütés meg 40fok az nekem se smakkol de az a kellemes, 25fokos vöröses naplementés napsütés, az faja tud lenni :)

2012. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én utálom. Dehát kinek a pap, kinek a papné.
2012. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!