Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én szeretem a szürkületet...

Csak én szeretem a szürkületet, sötétséget?

Figyelt kérdés
Pl. ha bevan borulva az ég vagy a terembe le van kapcsolva a villany akkor jól érzem magam :D de ha süt a nap, akkor teljesen elmegy a kedvem mindentől.
2012. jan. 4. 22:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én imádom a napsütést..:) De néha jól esik egy kis sötétség..Néha jó egyedül lenni és elgondolkozni, a magány szerintem szó negatív jellegű és ehhez inkább a sötétség illik:) Én személy szerint imádom és megnyugtat, mikor este lekapcsolod a villanyt a csak bámulsz magad elé a sötétségben:) Vagy amikor egy forró, meleg nap után zivatar közeleg és teljes sötétség van, és nézed ahogy villámlik, valamint kopog az eső az ablakon:)
2012. jan. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Utolsóban egy költő veszett el én úgy érzem. :)
2012. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Á dehogyis:) csak éld bele magad;)
2012. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom, ha süt a nap. Csak azt szeretem, ha fekete felhők vannak az égen. A villanyfényt elviselem,de hogyanyan lehet szeretni a napsütést? Sosem értettem, belőlem kiszívja az élet kedvet a napsütés, a beborúlt égnek viszont nagyon jó hangulata van és az ideális hőmérséklet 24 fok.
2017. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyet kívánhatnék, akkor az lenne, hogy soha többé ne süssön a nap.
2019. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
100%
Az utolsó válaszoló leírta a gondolataim. :) Idén szilveszterkor/újévkor azt kívántam kevesebbet süssön a nap mint tavaly mert már idegbajt kaptam tőle. Persze még többet süt. :( A klímaváltozásban a legrosszabbul ezt viselem. A fekete felhők nekem is a kedvenceim. Olyankor a legszebb a táj. Ha felhős az idő azonnal megyek ki a szabadba.
2019. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

15:42-es dettó.

Utálom ha kisüti a szememet a nap, izzadok, megy tönkre a hajam, meg lehet sülni nyáron még bikiniben is...legyen örök tél:D

2019. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul utálom, gyűlölöm a napsütést, irritál,megvakulok tőle, meg azt, hogy sűrű a levegő, fuldokolni lehet csak.

Túlélés nekem ez a b#zi nyár. Pokol.

2019. aug. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én is rühellem a napsütést. A világostól herótom van, idegbeteg vagyok, ha tűz a nap a pofámba. Kisüti a szememet és a nyarat meg egyenest gyűlölöm , de úgy, hogy arra szavak nincsenek. Idegbajt kapok, hogy már hajnali négy órakor világos van, este kilenckor meg MÉG világos van. De alapból kiszivja az energiám a napsütés.

Imádom a sötétet, az éjjeleket, a vihart, esőt. Az őszt, a telet.

Most is ezer ágra süt a nap, kb. Annyi erő van bennem, mint egy haldokló hangyában. Hot ideg vagyok ilyenkor.

2021. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan régi már a kérdés de leírom. Gyűlölöm az egész nyarat úgy ahogy van mindenestül és azt kívánom én is, mint a 15-ös.
2022. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!