Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 évesen kezdek rájönni az...

17 évesen kezdek rájönni az élet értelmére. De néhány személy elbizonytalanít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lesz*rnám a többieket, de komolyan kíváncsi vagyok mire bukkantál végül. Írsz privátot?
2012. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elbizonytalanítani minden korban lesznek emberek akik fognak. A lényeg az, hogy a saját racionalitásod és ítélőképességed vezessen. Az nem baj, ha elgondolkozol mások véleményén is- sőt: ostobaság zártelméljűnek lenni. Nyitottnak kell lenned bármire, de nem kell elfogadj mindent. Ítélkezz és dönts saját meglátásod szerint.
2012. jan. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de mégis csak érdekel h más mit mond...okés írok!
2012. jan. 7. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 17 éves vagyok, lány. Nekem is írnál? :) Én is most kezdek rájönni, kíváncsi vagyok, hogy te mire jöttél rá. Egyébként nem kell foglalkozni senkivel, kövesd a vágyaid, álmaid, legyél kitartó, erős, és mindent elérsz. Lehet, hogy néha elbuksz, évekig tart valóra váltani, de ha nem adod fel, megéri. Nem szabad hagyni senkinek, hogy befolyásoljanak. Ha valamit megteszel, tedd meg azért, mert te is akarod.
2012. jan. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!