Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Skorpió embereket kérdeznék,...

Skorpió embereket kérdeznék, hogy ha visszagondoltok a gyerekkorotokra milyenek voltatok? Mi volt a megfelelő nevelési módszer számotokra? Akaratosak voltatok stb?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
én jó gyerek voltam. egyedül a cumit akartam örökre:D de semmilyen drasztikus módszerre nem volt szükség ahhoz, hogy megneveljenek. ez így 10 éves koromig volt. utána lettem akaratosabb. de csak mert ultracsászárkirálynak hittem magam, de kinőttem.
2009. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Avalanche ***** válasza:
83%
Nyugodt, enyhén antiszociális, lusta, de lelkiismeretes, megbízható voltam. Makacsnak ugyan makacs, de észérvekkel lehetett rám hatni. Szüleim nem neveltek spártai szigorral, sokat megengedtek.
2009. máj. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
itt a Földön nem léteznek Skorpió emberek, (egyébként ezt egybe kéne írni) mert teljesen különbözően fejlődtek egymástól eltérően az evolúcióbsn. külön külön léteznek természetesen skorpiók és emberek is
2009. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A családban sok a skorpió. Nagyon öntörvényűek, akaratosak mind és ez felnőtt korban is megmarad, de jó lelkűek és eszesek. A fiam is skorpió meg a szüleim is.
2009. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom skorpió (:

Borzasztó akaratos, makacs, de nagyon okos, logikusan gondolkozik, nem él álomvilágban, nagyon realista, lusta, ennek ellenére rendet tart az életében és maga körül. Szereti, ha neki adnak igazat, még ha valójában nincs is (:

Nagyon megbízható, precíz, őszinte.

És nagyon jó ember.

2009. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
en is skorpio vagyok, kiskoromba mindig elertem amit akartam a szuleimnel, pl. akkor szerepeltem az ovodaba ha ettek jatekot, akkor mentem ovodaba ha jott velem a szomszedom, pedig a sarkon volt az ovoda xD, a cumit en sem akartam elhagyni az egy nagyon rossz szokasom volt, napokig sirtam erte, de jellemzo a skorpio leiras, akaratos, tudja mit miert csinal es meg tudja talalni az ember gyenge pontjat :)...ennyi roviden.
2009. júl. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*vettek... rosszul irtam bocsi xD
2009. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

jó gyerek voltam és akaratos is :D

arra emlékszek, hogy az utcán kivertem a hisztit, de anyám nem foglalkozott velem hanem ugyanúgy ment tovább mert tudta, hogy abba fogom hagyni. és miután rájöttem, hogy nem érek el vele semmit abbahagytam.

2009. aug. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!