Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó módszer lenne, hogy ki...

Jó módszer lenne, hogy ki szeressek belőle?

Figyelt kérdés
Tehát van egy fiú akibe beleszerettem de ő nem akar tőlem többet csak szeretne nagyon jó barátom lenni. Nem tudom, hogy történhetett meg, mert hogyha most vissza gondolok szóba sem állnék vele annyira különbözik tőlem. De neki mégis jobb élete van mint nekem ezért szeretnék egy kicsit ellenfélként tekinteni rá, hogy igenis bebizonyítsam nekem lesz jobb életem.
2010. júl. 11. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
te hülye vagy...mi ez a gyökér kérdés?meg mi ez h úgyis jobb életed lesz?ne másnak akard bebizonyítani,hanem saját magadnak először is...
2010. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem ez egészen logikus kérdés.az igaz hogy saját magadnak mutasd meg de miért ne másnak...ha már másnak akarod,akkor tisztában vagy a képességeiddel.hajrá.
2010. júl. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

bocs,h lehülyéztelek,nem voltam túl normális állapotban...

a 2.válaszolónak igaza van! csak ne úgy fogd fel a dolgot,mint valami versenyt...h márpedig neked akk is jobb életed lesz ha bele döglessz is..csak vedd lazán!sok sikert

2010. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát ez érdekes kérdés..


nem fogsz belőle *ki szeretni* vagy hogy írjam :D hogy ellenfélként tekintesz rá, mert az ellentétek vonzzák egymást. ahoz kell találnod valaki mást.


az hogy jó élete, azt nem tudhatod pontosan. lehet neki nem jó. lehet csak te látod így. lehet te csak a látszatot látod. meg az hogy jó élet, abba nagyon sok minden tartozik, és személyfüggő, valaki szeret úgy élni hogy nincs családja és gazdag, viszont valaki szeret úgy élni hogy szegény de nagyon szereti a családját.

2010. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!