Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jól keresek, és sosincs...

Jól keresek, és sosincs pemzem. NAgyon gáz vagyok. Hogyan változtassak ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés
25 Éves nő vagyok.Nemtudom beosztani a pènzemet úgyèrzem hogy semmi értelme annak hogy dolgozom. Vagyis látszata.Nem iszom nem drogozom csak dohányzom egyetlen màniám van az illatszerek szépségapolas.Nem vagyok az a tipikus cicababa.Egyszerűen nemtudok leállni,ès gyűjteni szeretnék de nem megy..égeti a zsebemet a pénz,ès addig nem nyugszok, amíg el nem költöm. Tudnatok tippet adni hogyan allitsam le magamat?
2012. jan. 9. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Én munkanélküli vagyok, de mikor dolgozom 1 vagy 2 hónapot annak legalább a felével besétálok a bankba és lekötöm. Így nem tudom elkölteni.

23/N

2012. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fizetés után köss le egy kisebb összeget havonta a számládon, ahhoz nem férsz hozzá (nyilván fel lehet törni azt is, de kezdésnek jó). Vagy nyiss egy megtakarítási számlát, ahova havonta utalni kell.
2012. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy ki is veszem mindig a bankból...ez már függőség. Valahogy önmagamat kéne megtanulni kontrolálni.De nemtudom hogy hogyan.
2012. jan. 9. 10:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérj meg valaki megbízható ismerőst/rokont, hogy segítsen: nyittok egy számlát az ő nevével, úgy, hogy csak ő vehet le róla pénz, a fizetésed adott részét alapból arra a számlára utalod, ami meg csak akkor tudsz kivenni, ha az illető is jónak látja :)
2012. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz... Anyut megfűzöm :-) köszi az eddigi tippeket.
2012. jan. 9. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Én másnak nem küldenék pénzt, még ha a saját anyám is az. Inkább külön számlára gyűjteném, de mindenképp a saját nevemen hagynám. Rengeteg sztorit olvastunk már, mik történhetnek, pedig senki sem számított rá...
2012. jan. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
megjön a fizu, rögtön csak a számlákat fizesd ki, vedd meg a kaját egész hónapra, illetve, ha van fogyóban klotyópapír, vagy valami ilyesmi tudod, azt már nem kell sok csak annyi, hogy NE KÖLTSD EL!!! rakd el valami olyan helyre, ahol tuti nem keresnéd, és felejtsd el, hogy ott van :D
2012. jan. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallgass meditációs zenét az önmegtartóztatásról. Hülyén hangzik, de próbaképp kibírod azt a 10 percet, nem? Sok mindenre képesek a gondolatok.
2012. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utsó előtti. Köszi a tanácsot!Klotyòpapír hahaha ez jó !!! Ez is hasznos tanács köszönöm!! Az utolsó válaszolót kérdezném,h tudna-e nekem valami linket ide másolni a zenét ahol megtalálom ?? Köszi előre is.
2012. jan. 9. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!