Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit változtassak? Miért nem...

Mit változtassak? Miért nem szeretnek sokan?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok.Igazából oviba kezdődtek már a problémák.Sokat szekáltak már ott is,de arra már nem emlékszem pontosan,hogy mivel.Aztán általánosba is szekáltak,akkor már azért,hogy csúnya vagyok,meg hogy milyen márkátlan ruháim vannak.Középiskolába is bonyolódtak a dolgok(most vagyok 10.-es),itt is beszólogatnak amiatt,mert tanulok,nem úgy,mint ők(akik beszólogatnak).Nem tudom elfogadni magam így,ahogy vagyok,azt érzem,hogy meg kell változnom.Teljesen magamat adni az osztályból eddig 4 vagy 5 ember előtt sikerült.Órán,mikor felszólít a tanár,akkor teljesen görcsbe vagyok,hogy úristen már megint beszélnem kell.:/ aztán ne is beszéljünk a gyakorlati órákról,mikor szintén beszélni kell és a fél osztály rám figyel.. persze másnak is kell beszélni,de úgy érzem,hogy rajtam kívül mindenki teljesen jól szerepel,tudja magát adni.. én nem..:(

Valaki segítsen!:/:(


2011. nov. 6. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a legnbagyobb gond hogy másnak akarsz megfelelni nem magadnak.Ne akarj az lenni ai nem te vagy , mert akkor az emberek azt a szerepölt énedet fogják megkedvelni és majd egész életeden át evvel fogsz bajódni , hogy nem birod magadat adni.

Szerintem ne aggódj ennyit , az meg hogy avval csúfolnak hogy nincs márkás cucod , meg hogy tanulsz , azt ne is vedd figyelembe.Abba nincs semmi rosz dolog ha tanulsz , ellenkezöleg akkor lesz majd probléma ha nem tanulsz , buta maradsz é smajd nem lesz egy normális munkahelyed.Csak nem köll tulzásbavinni hogy csak tanulsz , ésnem is barátkozol.

2011. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,hogy problémáim voltak a beilleszkedéssel,pedig én próbáltam mindent beleadni..de ha nem tudok úgy viselkedni,ahogy ténylegesen akarok.. akkor nem is tudom,mit várok.Izgulok mások előtt,ha beszélni kell,ha ki kell állni..pedig lenne mit mondanom,szeretném megmutatni magam.. de abban a percben nem tudom mégsem azt adni,amit szeretnék.:( Ezen hogyan lehet változtatni?
2011. nov. 6. 16:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne neked elfogadtatni magad velük? Bizonyítsák ők, hogy érdemesek arra, hogy egyáltalán hozzájuk szólj. Nem körülöttük forog a világ, szard le őket. Akinek baja van veled annak a véleménye mi a francért érdekelne?
2011. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!