Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan értelmes nő vagy...

Van olyan értelmes nő vagy lány akinek undorító a mai világ?

Figyelt kérdés

Vagy minden nő közönséges és átlagos? Persze ne általánosítsak, de ha egy 100 ezer lakosú városban egy darab ilyen nővel nem találkoztam még, akkor mégis miért is ne? Önzőek, számítóak és szinte mindig csak magukkal törődnek, nem érdekli őket semmi, csak amit a csürhében vagy tévében látnak. Megcsalják a párjuk, és természetesen meg is magyarázzák, hogy a barátjuk volt a hibás vagy egyszerűen csak azt mondják, hogy szeretnék kiélni maguk. Számomra egy undorító fertő ami most a társadalomban zajlik, pedig én sem vagyok egy szent gyerek. Őszintén szólva egy barátnőt szeretnék, akivel nyugodtan elzárkózhatok az emberektől amennyire csak lehet, és boldogan, az igazi emberi értékeknek élve, élném le életem.

Van esélyem?


(Természetesen nem itt keresem, csak arra lennék kíváncsi, hogy van e ilyen nő.)


2012. jan. 9. 17:39
 1/5 anonim válasza:
100%

Van ilyen :)

Nincs barátom, így nincs akit megcsaljak, de ha lenne, akkor se csalnám meg, mert egy kapcsolat alapja a hűség és hasonló dolgok, amik sokak szemében nem érték, de nálam az.


Van esélyed! :)

2012. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van olyan nő akiről Te álmodsz!Csak tudod egy a baj!Hogy nem a Tied,és nem is az Enyém!

Ez a mai társadalom el van korcsosodva,szerintem talán még az apácák még nincsenek megfertőzve,szal papnak kell menni :)

Tényleg ritka kevés a normális nő!

Volt olyan akiről azt hittem hogy egy totál ártatlan nő ,de aztán sötétebb titkai voltak a csajnak mint Nekem.

Amíg a valóvilág meg ilyen tetves műsorok mennek a tv-ben addig úgyis ez a lesz a példa a fiataloknak.

Meg tudni kell nem mindegyik normális nő bombázó!Meg tudni illik ami kívülről szép az attól még belülről lehet romlott!Ha normális nőkkel szeretnél ismerkedni akkor járj el zenesuliba,könyvtárba,segélyszolgálatra,esetleg túrázni.

Ha valakinek van még ötlete hogy hol teremnek normális lányok írjátok le nyugodtan!(Engem is érdekel) :)

2012. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Én is ilyen vagyok, legalábbis annak tartom magam.

Barátomat nem csalom meg, mert nincs.

Nem bulizom, mert nem szeretem, s romlott az egész.. lelketlen.. s csak leisszák magukat az emberek..


Úgyhogy vannak ilyenek, nekem legalábbsi sok ilyen barátom van. :)

2012. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkeseredett nice guy vagy.....
2022. jan. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát ez nem semmi :D


Réges régen elfelejtettem hogy írtam ide.

Köszönöm anonim a tegnapi válaszod, és hogy eszembe juttattad ezt a topicot.


10 év alatt ami változott:

Megtaláltam azt a nőt akiről azt hittem nem létezik, 7 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok, van 2 gyönyörű kislányunk, és nagyon boldog vagyok.


Szóval sorstársaimnak csak annyit:

Van remény! :)

2022. jan. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!