Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit csináljak? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Van egy lány az osztályomban, és valószinüleg szerelmes is belém, de nekem annyira nem tetszik. És ha talán megkérdezi, hogy én is az vagyok belé. Szerintetek mit mondjak neki úgy hogy ne éreze úgy, mintha összedőlt volna a világ?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Menj innen.
2011. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Viccet félre téve, akármit mondasz neki, úgyis össze fog törni, ha elutasítod. Próbálj meg nem bunkónak lenni. Ennyi.
2011. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Norb66 ***** válasza:
89%
Hát, óvatosan, "kedvesen" mondd el neki. Ja és utána ne gyere a "barátok még lehetünk" szöveggel mert az még ront a helyzeten. Kísérd haza miután megmondtad neki, légy vele kedves és figyelmes, de azért nem kell túlzásba vinni, csak érezze hogy nem utálod. Ülj oda hozzá szünetekben és beszélgess vele. Ha jól csinálod megnyugszik és hamar túl lesz rajtad.
2011. márc. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kranpusz ***** válasza:
100%
Mindenkinek nagyon fáj a 'kosár' de ha úgy mondod hogy nem bántó akkor talán jobb neki is.
2011. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
adott rá valami jelet,h el fogja mondani? olyan tipus,aki elmondja?
2011. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Legyél kedves,és egyértelmű,ne írkáld körbe. Utána pedig kerüld, az ő érdekében,és tényleg ne gyere a legyünk barátok dumával.
2011. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
hányadikas vagy?
2011. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5.-es
2011. márc. 22. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
aranyos:)
2011. ápr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%
Ötödikes? Mármint általánosban? Ne is haragudj, de akkor nem hiszem, hogy igazán szerelmes lenne. Már majdnem azt írtam, hogy csak legyél kedves, így is úgy is össze fog törni, de ez teljesen más már így. Ha tényleg ilyen picik vagytok, nem csak félre értettem valamit, akkor legyél vele kedves, de azért mond el neki mi van. Mint említettem nem hiszem, hogy így olyan tizenegy évesen igazi érzései lenének, hamar ki fogja heverni. Ne aggódj!
2015. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!