Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne érdekesebb az...

Hogyan lehetne érdekesebb az életem?

Figyelt kérdés

Szerintetek fontos az, hogy érdekes legyen az életem? 13 éves vagyok.

Annyira unalmas. Soha nem találkozok a barátaimmal. Nincsenek is barátaim. Egy igazán jó van, + pár, akivel egy,két szót váltok néha. De velük is csak a suliban. Néha elmegyek az igazán jó barátnőmhöz. Havonta kb. 1x.

Telefonon nem tudok beszélgetni. Félek, nem birok mit mondani. Senkivel sem szoktam.

Bulizni nem járok, de azt természetesen nem is akarok. Egész nap csak tanulok + gépezek + szüleimmel beszélgetek egy kicsit. És ennyi.

Nagyon unalmas. Szerintetek tegyek ellene? Amúgy lány vagyok.


Köszi a normális válaszokat.


2012. jan. 10. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt nem fejtettem ki, hogy még sosem beszélgettem fiúkkal.
2012. jan. 10. 17:34
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

én fiu vagyok vagyis férfi..:)

ha csak beszélgetni szeretnél akkor állok rendelkezésedre... de küldhetsz fb elérhetőséget is (privátra)

2012. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fontosnak fontos, hogy érdekes legyen az életed. Nem csak konkrétan a tiéd, hanem az élet úgy általában. Az tény, hogy az igazán izgalmas élet nem 13 évesen kezdődik, de nem helyes az, hogyha ebben a korban unatkozol.


Attól, hogy nincs lehetőséged bulizni vagy barátokkal találkozni, attól még feldobhatod a napodat például sportolással vagy egy kis házimunkával. Olvass könyveket, sétálj, amikor gépezel ne csak zenét hallgass vagy ilyesmi, hanem olvass érdekesebb témák után is ( ha már gépezel akkor utánaolvashatnál annak is, hogy hogyan legyél nyitottabb, barátkozóbb és szociálisabb )

2012. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vigyázzál az itteni pasikkal, mert hirtelen olyan izgalmas lesz az életed, hogy megfektet valamelyik pedofil!
2012. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!