Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most karácsonykor jöttem rá...

Most karácsonykor jöttem rá hogy romokban az életem! 30 évesen hogy lehet új életet kezdeni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 24. 18:35
 1/6 tetro ***** válasza:
ez mondjuk függ attól, hogy mi bajod van...
2011. dec. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Te én özvegy vagyok 3,5 éves kicsi gyerekkel és beleszerettem egy nős férfiba

hát kb. úgy lehet újra kezdeni, hogy nem gyötröd magad, hagyod, hogy bizonyos dolgok történjenek veled, sőt keresed a lehetőségeket, kimozdulsz otthonról, új dolgokba fogsz pl. új hobbyt keresel

2011. dec. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármikor lehet új életet kezdeni. A kulcsszó az új, azaz új életcélt kell keresni, nem árt ha többet, mert ha az egyik becsődöl, még mindig van másik.

Bárcsak megint 30 lennék ezzel a tudással. :D

2011. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én bárcsak 18-20 lehetnék megint.

Nekem is romokban az életem ,de még evickélek valahogy és bízom benne hogy lesz jobb is és próbálok is érte tenni!

2011. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 magyaros válasza:

lehet, 55 éves korodig az agyad ugyanarra képes mint 25 éves korodban.


pár irány:


képzőművész (fényképész, dokumentumfilm készítő, szobrász) amiben kifejezheted azt ami ide hordott téged, hogy másoknak is segíts - azoknak akik oda júthatnak vagy azoknak kik ugyanebben az állapotban találják magukat


web programozó - jó és hasznos ötleteket valósíthatsz meg, amik hasznosak a társadalomnak (mint pl. a GYIK.hu) habár ehez 6 hónapot kell tanulj - viszont a tanulás NAGYON jót tesz az agynak és a morálodnak


ujságíró, esetleg egy független lapnál


30 év nem olyan sok. hasznos életed negyedénél állsz (20-60). és az elmúlt negyedben nem hiszem hogy semmit sem tanultál, az emberekről, világról, stb.


boldog karácsonyt!

2011. dec. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia Kérdező! Hogy alakult az életed?
2022. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!