Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vajon mennyi idő után hozható...

Vajon mennyi idő után hozható fel egy kapcsolatban az összeköltözés és a gyerekvállalás? 30/N

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mint semmit, ezt sem lehet leáltalánosítani, de ahogy közeleg a 31. születésnapom, egyre inkább érzem úgy, hogy lemaradok valamiről, félek. A párommal másfél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást, de érzem, hogy még nagyon korai lenne összeköltözni, neki még az is furcsa, hogy most komoly kapcsolatban van, mert eddig csak pár hetes vagy hónapos kapcsolatai voltak. Azt már megkérdezte, hogy lennék-e a felesége és hogy szülnék-e majd neki gyereket, mert úgy érzi, hogy velem jó lenne összekötni az életét. Viszont megvan a maga életvitele, ami nagyrészt a barátokról szól. Azt hiszem, nehezen adná fel a "legényéletet" annak ellenére, hogy én soha nem tiltom, sőt, ha barátokhoz megy, még bátorítom is. Viszont néha elgondolkodok rajta, hogy képes lenne-e egyszer a családalapítás minden velejáróját megszokni és elfogadni, hogy már nem csak a barátokról szól az élet.

Keményen rástresszeltem magam erre a témára már egy ideje és folyton emésztem magam. Eddig jól titkoltam, de mostanában mindig megkérdezi, hogy minden rendben van-e és hogy gondterheltnek tűnök. Semmiképpen sem akarom neki elmondani, hogy miért van ez, nehogy túl korainak vegye és "ráijesszek".

Kérlek titeket, hogy normális és építő tanácsokat adjatok!


2012. jan. 11. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

véleményem szerint vagy le kell mondanod a gyerek csinálásrol vagy keress egy családcentrikus férfit...egyrészt,ha msfél év múlva még össze sem költöztetek ennyi idősen akkor a gyerekre még várhatnál pár évet másrészt a gyereknek szüksége van apára is és ő ezek szerint nem egy apa típus...egyébként nem jó,ha ezen stresszelsz inkább gondolkodj és cselekedj mert 37 éves kor után nem egészséges a gyerekvállalás.. és így inkább vagy válts pasit vagy mondj le a gyerekröl...

remélem tudtam segíteni..

2012. jan. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy mikor van ilyen terve veled. Ha jóval később akkor keress mást. Egy család centrikus nőnek fontos a gyermek általi kiteljesedés.
2013. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!