Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normlis ha néha elfelejtek...

Normlis ha néha elfelejtek levegőt venni? (nem vicc! )

Figyelt kérdés
érzem hogy levegőt kéne vennem de nem veszek reflex szerűen, csak akkor ha érzem, hogy már nagyon kéne. :/ már ez egy ideje tart, és csak néha jön előő, általában elalvás előtt, de napközben is szokott. :/
2012. jan. 14. 16:16
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
65%
orvoshoz miért nem mész?
2012. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ezzel mit lehetne kezdeni? és ha anyuéknak is sondanám, nem lenne idő elmenni, mert anyu ezerrel tanul (néhány nap mva vizsgája van), nekem itt a felvételi a nyakamon nics erre időm, apu dolgozik ezerrel. :/
2012. jan. 14. 16:22
 3/28 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kellene menned :/ A problémád simán lehet pszichés. Az általános doki is előbb-utóbb oda küldene.
2012. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
66%
hát nem tudom...de sztem alap dolog az h legalább a szüleidnek szólnál...sztem fontosabb lenne a gyerekük számukra mint a meló meg a tanulás...
2012. jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
de ennek mi köze van a pszichés betegségekhez? :/ mert végül is van hogy tényleg vannak gondjaim de csak kamasz vagyok, és nem én vok az egyetlen gondokkal küszködő tini, és akiknek még vannak problémái azok nem hinném, h csinálnakígy mint én. :/
2012. jan. 14. 16:31
 6/28 A kérdező kommentje:
tudom, és ha szólnék is azt mondanák, hogy majd elmúlik. vagy csak nevetnének rajta, és mondanák, hogy ez ostobaság. :/
2012. jan. 14. 16:33
 7/28 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, ő tud válaszolni a kérdéseidre és nem néz idiótának! Megéri. A problémákat amúgy minden ember másképp viseli, máshogy reagálnak a dolgokra.
2012. jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 tetris ***** válasza:
Az újszülöttek is emiatt halnak meg, mert éjszaka elfelj a szervezetük levegőt venni. A különbség az, hogy a picik idővel kinövik az erre való hajlamot. Talán a kamaszkor hozta ki nálad ezt a levegővételi gondot. Mindenképpen érdemes lenne konzultálni orvossal. Az iskolaorvoshoz is beugorhatsz, ha éppen rendel. Nehogy már itt bölcsőhalált halj itt nekünk!!!
2012. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
de ez nem annyira vészes, tényleg. mert egy idő után rájövök, h basszus levegő kell. és olyankor veszek, és alvásnál normálisan lélegzek, cska elalvás előtt vannak gondjaim (!NÉHA!) és napközben (!NÉHA!). de ami azt illeti asztmás is vagyok, és nem lehet azért van ez így?
2012. jan. 14. 17:22
 10/28 anonim ***** válasza:
5%
ma 16:31 azért mert tuti nem fizikai megbetegedés az oka,mivel ezek elemi ösztönök,életben maradáshoz elengedhetetlenek ilyen semmilyen testi hatásra nem történhet szerintem pszihikai hatásra se de mind1,kb olyan mintha elfelejtenél enni,vagy huggyozni szerintem szimpla hülye vagy de azér nézesd meg magad.
2012. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!