Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van forgatókönyved arra az...

Van forgatókönyved arra az esetre, ha délben azt mondják, Magyarországon, a te lakhelyed közelében esik le az űrszonda 14 h után?

Figyelt kérdés

2012. jan. 15. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
ööö... nincs.
2012. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

lemaradtam,milyen szonda?


asszem nekem egy alkoholszonda kellene h vezethetek-e már...

2012. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát ami éppen Európa felé tart, édeseim:)))

Magyarország is a lehetséges helyek közt van.


Eddig azt mondták, 14:12-kor csapódik be, de most találtam egy újabb hírt:


[link]

2012. jan. 15. 10:36
 4/10 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem a forgatókönyvem az, hogy elzárom a gázfőcsapot és az áramot lekapcsolom, ha a csöveket megrongálná egy ilyesmi, legalább ne robbanjunk és ne legyen tűz.

Azonkívül ha nagyon pontosan megmondanák, hova csapódik be, és az a lakhelyem lenne, tuti autóba raknám a családot meg az összes kutyát és mennénk.


Amúgy elutaztam volna ma vidékre, de a kutyákat nem hagyom magukra.

Amúgy mások nálam optimistábbak, úgy vannak vele, a lottó ötösnek nagyobb esélye van, minthogy épp az ő fejükre pottyanjon, de én sajnos ilyen vagyok, hiszek a halálban.


Mindenesetre lesz még egy meccsem a párommal, mert ő ma délután már indulni akart vidékre:( Már sikerült kicsit őt is megfertőznöm világvége hangulatommal, de azért annyira nem, hogy egy jó kis családi találkozót elhalasszon. Mindegy, max. megy nélkülem én meg holnap utánautazom busszal. Kutyikat nem hagyom egyedül!

2012. jan. 15. 10:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már most lemegyek a légó pincébe biztos ami biztos.Viszek magammal 2 napi hideg élelmet.Csak mit mondjak a páromnak,hova megyek?
2012. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én kimegyek, és remélem, hogy az én fejemre esik. Nemrég azon imádkoztam, hogy dobjanak már rám egy zongorát. Helyette egy műhold darab se lenne rossz.
2012. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pont ide esett a kertünkbe,agyon nyomta a rózsáimat.Kitől kérhetnék kártéritést?
2012. jan. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

második vagyok


essen,ugyse ide fog,itt túl sok a nemfehér emberke,beléjük még a mennykő se csap,nemhogy valami kóbor műhold

üdv: miskolc avasról

2012. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na leesett már a cucc? Ha igen hova?
2012. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt írják, hogy igen, de a radarokon még mindig mozog.

[link]

[link]


Én már nem hiszek a ruszkiknak, a BM OKF is feltette a hírt, hogy lezuhant. De akkor miért van ott mindkét radaron?


Először azt írták, a Csendes óceánba zuhant, aztán meg az Atlantiba.

2012. jan. 15. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!