Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ez biszexualitás?

Szerintetek ez biszexualitás?

Figyelt kérdés

Szóval kb. 18 éves koromig azt gondoltam magamról, hogy heteroszexuális vagyok. Aztán megismerkedtem egy lánnyal, kiderült róla, hogy leszbikus, és összejöttünk. Testi kapcsolat nem volt köztünk, de érzelmileg nagyon megérintett a dolog. Szakítottunk, de arra megtanított ez a kapcsolatom, hogy a szerelem nem nemfüggő.

Ezután pasikkal voltam együtt, de időről-időre feltűnik egy-egy lány, aki tetszik nekem. Igaz, hogy nem lesz semmi a dologból, ez inkább amolyan plátói szerelem.

Most is van olyan pasi, aki tetszik nekem. Ezzel egy időben van egy lány is, aki tetszik nekem. Vonz fizikálisan és emberileg is.

Szóval szerintetek ezt lehet biszexualitásnak nevezni, vagy csak sokat csalódtam a pasikban, és most valami mást keresek?


2012. jan. 15. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:

"vagy csak sokat csalódtam a pasikban, és most valami mást keresek"


Hah.. látens leszbi vagy.

2012. jan. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nevezheted annak, ha szeretnéd. Nincs kőbe vésett szabály arra, hogy ki biszexuális és ki nem. Nem kell hozzá az sem, hogy pont ugyanannyira vonzódj a két nemhez.
2012. jan. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak össze vagy zavarodva :/ Egy kis magányra lenne szükséged, hogy átgondold, mit is akarsz.
2012. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy az vagy,de ha nem zavar,nem is lényeges. Nem fog befolyásolni téged semmiben,hogy hetero vagy biszexuális vagy,a leszbikusság már más lenne. Ha nem zavar téged,hogy lányok is tetszenek,de nem akarsz tőlük kapcsolatot,járj férfiakkal és álmodozz nőkről :)
2012. jan. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem zavar az ha biszex vagyok, mint ahogy az sem zavarna, ha leszbikus lennék, de tudom, hogy az nem vagyok, mert férfiak is szoktat tetszeni.

Én el tudom képzelni az életem egy nővel is, fizikai és lelki vonatkozásban is.

2012. jan. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!