Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen lehetőségeket ismertek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lehetőségeket ismertek melegek számára?

Figyelt kérdés
Én debreceni vagyok. A társkereső oldalakat nem találom hatékonynak.
2012. jan. 11. 15:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Menj ár Romániába, ott sok hasonlóval fogsz találkozni.
2012. jan. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

A kérdést hiányosan tettem föl:


"Milyen lehetőségeket ismertek melegek számára randizásra vagy hasonlókra?"


És hogy / hol lehet valóban értelmes fiúkkal ismerkedni nem eldobható műanyagbabákkal?

2012. jan. 11. 15:30
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2012. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
SP koncert.
2012. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
24
2012. jan. 11. 15:31
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

A meleg barátom - értelmes, intelligens, jóképű, aranyos srác - neten ismerkedett, és különféle melegek számára rendezett programokon, eseményeken. Szimpozion, moziestek, ahol leszbikusokról meg melegekről szóló filmek voltak, ilyesmi... Pridera is ment, bár ott elég sok a neonáci meg a homofób, szóval az nem vmi élvezetes, és meleg szórakozóhelyekre - én is mentem vele egyszer, nagyon király bulit adtak :D.

Most ismer több meleg fickót meg leszbikus nőt, és így szélesebb az ismerettségi köre, barátokon keresztül is tud ismerkedni.

Bár valszeg leszavaznak, hogy "fujfuj b.uzi", de remélem ez hasznos válasz.

20L

2012. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hasznos válasz és én magam is részt vettem ilyeneken (MM program, Szimpozion 2x, Alterego 2x stb), de én debreceni vagyok, ritkán tudok Pestre járni. Ez az én gondom...
2012. jan. 11. 15:38
 8/18 anonim ***** válasza:
67%
pride.hu, eropolis és hasonló. Nem tudom, hogy Debrecenben milyen a szcéna, de ha a gaydar-od jól működik, a szórakozóhelyeken tudsz ismerkedni biztosan.
2012. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nekem aztán nem működik jól. :-) Az europolisról nem hallottam még, utána nézek. Ki tudja.
2012. jan. 11. 17:29
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


ismered a queer as folk című sorozatot? Tökre jóóó!:D


Na a kérdésedre válaszolva sajnos nem tudok olyan programokat, ahol könnyebben ismerkedhetnél. Sajnos, országunkban nagyon elítélendőnek tartják.


Szerintem a melegségben nincs semmi olyan. Amúgy szerintem egy meleg ( biszex stb... ) sokkal megbízhatóbb mint egy heteró egy kapcsolatban. Sőt! ( Mert tudják, hogy nem találnak könnyen párt és !megbecsülik! a másikat.) De ez külön vélemény. Le szólhattok meg minden. De ők nem tehetnek arról, hogy ilyen a szexuális beállítottságuk!


Amúgy meg szerintem sokkal elítélendőbb, hogy valakinek hetente más a partnere és itt nem csak a szexre gondolok.


Szerintem csinálj egy oldalt, ahol melegek beszélgethetnek. Sokan vannak még rajtad kívül, akik a nagy Őre várnak. ( Sokan kereshetnek googli-n és akkor kiadja a te oldalad és akkor már csak beindul a dolog. ) De ez csak egy ötlet.


Hajrá! :)


20L

2012. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!