Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem bírom! Egyedül fogok...

Nem bírom! Egyedül fogok meghalni! MIért vagyok ennyire magányos?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... 16 éves lány előtt ott vannak a lelhetőségek, az élet terén mindenfelé a nyitott kapuk, és még alig éltem... de

Sok a barátom, barátnőm, rengeteg az ismerősöm, 2 kezemen meg tudom számolni hány olyan barátom van aki értem kútba ugrana és én szintúgy értük is. Ha épp bánkódik lemondom a hivatásos programom csak hogy megbeszélhessük, ha hülyülni akar ott vagyok, ha csak az kell hogy kikísérjék a megállóba én megyek vele, ha lelki szemetesláda kell neki hát előhúz, a fiúkkal is elvagyok, sokat hülyülünk tárgyaljuk a dolgokat meg minden.Nincs tabutémám. A menstruációmról is simán leállok vitatkozni nem zavar, korosabb férfi társaságban sem Azt mondják rendes hűséges, megbízható aranyos kedves lány vagyok, hogy érettebb a gondolkodásom a többi velem egykorúétól, hogy tapasztaltabb vagyok sok téren, higgadtabb tudok lenni ha kell, bármilyen helyzetet kezelni tudok, nagyon megértő vagyok, de sosem volt barátom, sem első csók, se randi se ölelés, érintés vagy egy tekintet. Nagyon hiányzik a fiú aki ott van nekem és én ő neki, vagyok egy társra de sehogy se jön össze. Egy ronda tehénnek tartom magam az is igaz. Nemár hogy a külsőségek ennyire bekorlátozzák az embert. Mi a fenét kezdjek magammal, min változtassak, hogy végre legyen valakim/valamim?

megtörténtek, tanácsok, hasonló helyzetek, bármi jöhet ami segít.

Korotokat és nemi hovatartozásotokat kérlek tüntessétek fel.

Csak ne offolj, vagy legyél a gyik királya egy nagy beszólással.


Ann

Elfelejtettem mondani hogy nem várom hogy a számba repüljön a sült galamb, én lépek ha egy pasin látom hogy érdeklődne vagy csak odajön, hajlandó vagyok első lépéseket megtenni.


2012. jan. 15. 22:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

mintha a 16 éves önmagamat hallanám női kiadásban :D

Fiu vagyok de 16 évesen pontosan ilyen voltam én is. :)

Kitartást és minden rendbe lesz.

2012. jan. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
A leírtak alapján csoda hogy nincs barátod..
2012. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
46%
Hogy te mekkora egy sügér vagy kérdező!!!
2012. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sügér? Ettől féltem.
2012. jan. 15. 22:25
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
ooááá-oááá-ooááá :D
2012. jan. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Egy ronda tehénnek tartom magam az is igaz."

hozzáállás kérdése az egész...a smink megoldja az arcod, és járj futni minden este, és konditerembe...

ha csak azon múlik lesz barátod...én is sok olyan lányt találok aki szép, kedves, aranyos, de olyan dolgokról mint pl. a szex nem lehet beszélni vele, mert úgy reagál rá, h "neked mindig ez jár az eszedben?" ...

Irományod alapján semmi gond nincs veled, ha a külsőddel van a baj, már leírtam az elején hogy mit változtass.

Sok sikert.

17/F

2012. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
semmi gond , énis ilyen vok(bár én nem tartom magam tehénnek és szerintem te sem vagy az) 16/f , ha gondolod írj üzit lakhellyel és ha közel lennénk akkor talán összejöhetne valami :)
2012. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel a rassz, a kor, a súly, a vagyoni állapot, az egészségi állapot, mégsincs senkim.

Igaz, az ostobákat nem szeretem. Túl igényes vagyok, úgy látszik.

50/F

2012. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
adom a véleményed utolsó
2012. jan. 15. 23:15
 10/15 anonim válasza:

Nincs veled semmi baj! Eljön majd a megfelelő, légy türelmes. Magamra ismertem soraidban, én is átestem ezen. 20 éves koromban lett első barátom, első csók stb. Mindennek eljön az ideje :)

A külsőddel kapcsolatosan meg elsősorban fogadd el magad és az adottságaidat, az is hozzád tartozik. S ahogy már ajánlották, próbálj mozogni,sportolni. Már csak a rendszeres mozgástól jobb lesz a közérzeted.

2012. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!