Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem kellek senkinek? 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Danyiluska kérdése:

Miert nem kellek senkinek? 35 eves vagyok, magas, jol nezek ki, intelligens, humoros, tehetseges. Megis maganyos egesz eletemben.

Figyelt kérdés
A lanyok szeme meg szokott akadni rajtam, de ahogy csak kikezdek valakivel, rogton elutasito grimaszt vag. Felenk vagyok, ritkan probalkozom. A legtobb kapcsolatomban a lanyok nem voltak oszintek, vagy eppen manipulativak voltak. Olyannyira rossz a tapasztalatom, hogy hosszu evekig teljesen elment a kedvem az egesztol. Problema, hogy a libidom magas es frusztralt vagyok szexhiany miatt. Tulajdonkeppen egesz eletemben depresszios vagyok emiatt es most kezdem erezni, hogy nincs erom igy folytatni. Tudom, hogy kulonleges vagyok es sokat erek, de akkor miert nem akar senki???
2011. dec. 21. 16:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
46%
pénzed van?
2011. dec. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
20%
járj k.urvázni...
2011. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

,,Tudom, hogy kulonleges vagyok es sokat erek, de akkor miert nem akar senki???"


haver...

2011. dec. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%
Talan kezdj el naplot irni, es rajossz, hogy hol a hiba. Benned is van, akar hiszed, akar nem, nem vagyok olyan kulonleges. Ha az lennel, akkor nem lennel maganyos.
2011. dec. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Nem vagy te gy kicsit lefoglalva magaddal túlságosan?
2011. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
48%
Mégse nézhetsz ki olyan jól, ha nem kellesz a lányoknak.
2011. dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Sajnos tenyleg kulonbozok, kivul-belul. Sokszor szeretnek szurke lenni, vagy olyan, mint mindenki.

Jobban orulnek pozitiv, EPITO kritikaknak/valaszoknak.

Kosz

2011. dec. 21. 16:42
 8/27 anonim ***** válasza:
38%
kaphatnál azt is,ha nem lennél ilyen ki*aszottul nárcisztikus ja és szánalmas!
2011. dec. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Ha csak karomkodasokat tudsz a fejemhez vagni, az egykunknek se jo: te felidegesedsz, nekem meg nem segit.

Miert baj, hogy oszinten megirom, milyen vagyok?

Eleg jol ismerem magam.

2011. dec. 21. 16:48
 10/27 anonim ***** válasza:
64%

hát jó,akkor normális leszek,amennyire tőlem telik!

kötekedés nélkül állítom,h nagyképű nyálgépnek tűnsz!

abból,amit leírtál!

csak jókat írtál magadról,rosszat nem,pedig lehet,h a meglévő rossz tulajdonságok taszítják a csajokat.

egyetlen ember sincs a világon,aki abszolút ismerné önmagát,szval ilyet ne állíts!

kezdeményezz többször,járj színházba,kiállításokra,olyan helyekre,ahol normális nőkkel lehet találkozni.

ne itt a gyakorin írogass,hanem legyél tökös,határozott és kedves a hölgyekkel,akikkel találkozol!ne hülye p*csákkal próbálkozz!

ennyi.

2011. dec. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!