Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek ezzel a bűntudattal?

Mit kezdjek ezzel a bűntudattal?

Figyelt kérdés
Elvileg nem olyan vészes hibát követtem el (főleg a körülmények miatt nem vészes annyira állítólag,csak én érzem úgy). Viszont azóta ha eszembe jut, úgy érzem,belebolondulok :( Az én elveim szerint nagy hiba. El tudom valaha felejteni ezt?
2012. jan. 16. 22:46
 1/8 anonim válasza:
Nem tudom, hogy miről van szó. De ha más nem, akkor majd az idő segít.
2012. jan. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az idő nem segít. Az idő nem oldja meg helyettünk azokat a problémákat amiknek a megoldását halasztgatjuk. Csak még jobban megmérgezi az életet.


Kérdező, hallgass az elveidre, már az is nagy szó a mai világban hogy néhány embernek vannak ilyenjeik.

2012. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Elvileg az illetővel megbeszéltem, nem haragszik....De attól nekem még mindig rossz :( Hogy verjem ki ezt az egészet a fejemből?

2012. jan. 17. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Két kérdés van, ha mindkettőre igen a válasz, akkor nincs értelme a bűntudatnak:

1, megbántad-e?

2, tanultál-e belőle?

2012. jan. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondold át az elejétől a végéig, hogy mit/hogy tettél, és hogy lett volna szerinted helyes. Gondolj bele, hogy milyen szándék vezérelt, és ezzel ártottál-e valakinek. Nyugodtan vetítsd magad elé az egész történetet, "jól rágd meg" a részleteit, így le fog tisztulni benned minden, nem maradnak homályos foltok és megnyugszol.
2012. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hagyd a nyamvadt bűntudatot az semmi más csak félelem
2012. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mindenki követ el hibákat, az a nem mindegy, hogy tud-e tanulni belőlük. Viszont ha leragadsz a bűntudatnál akkor nem tudsz továbblépni. Koncentrálj arra, hogy ne történjen meg többé ilyesmi. Volt értelme a hibádnak, fejlődik tőle a jellemed, persze csak ha megbánod és okulsz belőle.:)
2012. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, véleményeket :) Majd igyekszem.
2012. jan. 17. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!