Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire vagy elégedett...

Mennyire vagy elégedett magaddal, mind testileg, mind lelkileg? Hogy érzed, hogy látnak mások? Te is úgy látod magadat, ahogy ők téged?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Koszonom szepen, jol meg vagyok magammal elegedve, igaz fogyhatnek 3-4kg de nem eroltetem.

Regen soha nem voltam megelegedve magammal de amiota meg van a "volegenyem" azota nem erdekel semmi :))

Nagyon boldog vagyok! De az emberek is latjak rajtam, hogy megvaltoztam :))

2009. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szia!


Húúú, én nagyon nem vagyok elégedett... Próbáltam tenni ellene, tornáztam, sportoltam, de... Nem vagyok se szép, se csinos... Pedig van barátom, mégis nullának érzem magam :S :(

2009. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Örülök!:)

Ha lehetne még egy kérdésem, az az lenne, hogy amikor boldog vagyok, félek kimondani, hogy na! most már pedig boldog vagyok! Ez miért van? Van bennem valami olyan rossz érzés, hogy ha kimondom, akkor egycsapásra elmúlik a boldogság.

De aztán ígyis úgyis elmúlik, szal nemtom:) Vagy nem ér akkora boldogság, hogy kimerjem mondani, akár magamban is?

2009. máj. 26. 22:51
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint a másodiknak nem örülök!:)
2009. máj. 26. 22:52
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos vagy benne, hogy boldog vagy, akkor batran kimondhatod hangosan is :)) Sot! Az emberek meglatjak rajtad, ha nem mondod ki, akkor is mert az lesut az ember arcarol :))

Sok boldogsagot! :))

2009. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja! 1 voltam
2009. máj. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elégedett vagyok magammal, most már lelkileg is, h vége a sulinak és már csak a vizsgák vannak hátra.

Hogy mások hogy látnak, az nem érdekel. Tökéletes párkapcsolatban élek, imádom a barátnőmet, szóval jól vagyok.

20/F

2009. máj. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lelkileg minden rendben, testileg már nem annyira. Olyan 20 kiló feleslegem van, világ életemben ezzel küszködtem, de nem ment le. Szokták gyakran dícsérni az arcomat, hogy nagyon szép, szóval nem hiszem, hogy csúnyának látnának, csak egyértelmű, hogy az alakom nem egy fotómodellé, de ezt nem is várja el tőlem senki így szülés után. Nem úgy látom magam, ahogy engem mások, mert lehet, hogy akkor nem lennék ilyen boldog. Biztos, hogy sem én, sem a külső szemlélők nem látnak teljesen reálisan.
2009. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!


A 2. vagyok! Aranyos vagy!! :) XD

Nekem is volt úgy, hogy egyszer-kétszer elfogadtam magam, és úgy éreztem, hogy "jól nézek ki", de ez hamar elmúlt! Soha nem mondtam ki! És tudom, hogy nem is fogom! Nem vagyok 100-as... :) :D

2009. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Se testileg, se lelkileg nem tudom elfogadni magam. =(

"Testem lelkem nyomor..." -.-'

2009. máj. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!