Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most ez miért van? Mégsem...

Most ez miért van? Mégsem vagyok magammal elégedett?

Figyelt kérdés

Az van,hogy pár hónapja teljesen elfogadtam magam,a kinézetemmel megbarátkoztam,nem zavar, hogy nem lapos a hasam,nincs olyan nagy cicim stb...Nőtt az önbizalmam, beismertem a hibáimat,dicsértem az előnyös adottságaimat,amit azóta is hangsúlyozok az öltözködés során...De,amikor meglátok valahol egy tőlem csinosabb leányzót kicsit irigy vagyok,főleg ha látom,mennyire jól érzi magát a bőrében.(Persze,én is jól érzem magam már,és szerintem ezt azért nem látni rajtam annyira,mert azon vagyok,hogy mások észre vegyék... Nem számít.xD)


Ez normális,vagy még mindig nem nagyon fogadtam el önmagam?


2011. aug. 16. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális, mert majdnem minden emberben meg van az irigység.

sajnos.

Én is így vagyok vele. Amikor már végképp elfogadnám magam, akkor megyek az utcán és jönnek velem szembe a szebbnél szebb lányok. Hát olyankor nagyon elmegy a kedvem mindentől, de utána megint talpra állok. De nem tudom, hogy mi lenne a megoldás erre. Hiszen az állandó harc az irigység ellen sem jó mindig.

:/

2011. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én sem tudom mit tehetné(n)k :S

2011. aug. 16. 18:54
 3/4 anonim ***** válasza:
mintha csak én írtam volna, de az egészet ^^ pár hónapja én is teljesen megbarátkoztam a kinézetemmel, de mostmár velem is ez van; ha meglátok egy csinosabb lányt (és hát abból sajnos jó sok van) akkor legszívesebben elásnám magam és nagyon rossz kedvem lesz. nem tudom, mit lehetne ezzel kezdeni:/
2011. aug. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy látom sokan küzdünk ezzel a problémával.

Én nem fogadtam még el magam, de próbálkozom. Amikor tükörbe nézek, akkor megpróbálom a pozitívumokat nézni. Csinosan öltözöm, kicsípem magam általában, ezáltal jobb a közérzetem, de amint meglátok egy csini csajt, akkor kártyavárként omlik össze az a kis önbizalmam is, amit hosszú idő alatt összekapartam. Sajna ez van.

Az ilyen lányokat én is irigylem, mert megadatott nekik, hogy szuperül nézzenek ki, és biztosan szemernyi önbizalomhiányuk sincs. Meg én ilyenkor mindig azt gondolom, hogy a pasiknál se lenne esélyem ezekkel a csajokkal szemben, mert hát nyilván őket választaná mindenki. Patthelyzet.


22/L

2011. aug. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!