Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Hogyan kezdjek el beszélgetni egy szimpatikus lánnyal? 15/l

Figyelt kérdés
egy osztályba járok vele szeptember óta és előtte beszéltünk facebookon de ez megszakadt élőben,és egyik órán egymás mellett ülünk,és jóba akarok lenni vele. mit tegyek?
2012. jan. 23. 17:18
 1/3 tetris ***** válasza:
49%

Nem tudom elhinni, hogy ilyen kuka vagy! Egy osztályba jártok, előtte a facebookon már beszéltetek. Vagyis lenne téma bőven, ami mindkettőtöket érdekel.

Szerintem az őszinteség, és az egyszerűség a legcélravezetőbb. Kérdezd meg tőle,hogy miért nincs fent mostanság a facebookon. Vagy meg lehet vele beszélni azt, hogy mi volt az osztályban. Mi volt a lecke.Kérj tőle egy papírzsepit. Vagy kínáld meg az uzsonnádból. Annyi lehetőség lenne szóba elegyedni a másikkal. Vagy ő is ilyen kuka lenne, mint te? Hát akkor nagyon jó barátnők lesztek, mert tök egyformák vagytok.

2012. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem,ő nagypofájú meg minden,de én nem merem önmagam adni.:SSS suliba én valamiért nem..

pedig ott kell barátkozni

2012. jan. 23. 17:29
 3/3 tetris ***** válasza:
83%

Nem mered önmagad adni. Vajon miért? Gondold végig, hogy mi lehet az a legrosszabb, ami történhet. Ha végiggondoltad, látni fogod, hogy nincs mitől tartanod, mivel nem történhet semmi eget-földet rengető dolog. Saját magad kreálod a problémát saját magadnak.Nyugodtan dumálj csak azzal a lánnyal. Meglátod, csak a kezdeti lépést nehéz megtenni.

Az is lehet, hogy te is már régóta szimpi vagy neki, csak azt hiszi rólad, hogy lenézed őt, és ezért nem állsz szóba vele. Pedig már ezer éve a legjobb barátnők lehetnétek.

2012. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!