Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lesz a sorsa általában...

Mi lesz a sorsa általában azoknak az embereknek, akiknek magas az intelligenciája és hiperérzékeny a lelkivilága?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 13:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

14:56-osnak: Győrből írok


Köszönöm az érdekes és hasznos hozzászólásokat.


Az a tapasztalatom, hogy az érvényesüléshez nem feltétlen az ész a legfontosabb. Érzékenyebb lelki alkattal nagyon nehéz jól kereső munkát találni, ezért voltam kíváncsi, más hogy van ezzel.

2009. máj. 29. 17:21
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Ez nagyon nehéz dolog. Bár szerintem az intelligencia nem mérhető IQ-ban, de ez egy más kérdés.

Sosem leszel igazán boldog, ha nem vagy kivételesen szerencsés. A párom mindig azt mondja, hogy ő azért van, hogy megkönnyítse nekem a földi létet. Fura, hogy azért dolgozol, hogy aztán ne tudd elkölteni értelmes dolgokra azt a pénzt, amiért sok mindenről lemondtál. Félreértés ne essék, nem a munkával van a bajom, hanem azzal, hogy igazán fontos pillanatokat egy évben egyszer élünk át, azért mert robotként dolgozunk. (Én pont most nem, mert nem találok munkát. Elvileg írok újságoknak, de nagyon telitett a piac) NEm tudom, hogy érthető-e a problémám.. ha újra kezdhetném elmennék valami olyan szakmát tanulni, amire mindig van kereslet.. nővér..dada vagy ovis néni:)) Szóval...éhj:(

2009. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Magas inteligánciában az is benne van hogy boldog ember is. Ha valaki okosnak tartja magát, de nincsenek barátjai, az nyilván nem okos.
2009. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Magas intelligenciaHÁNYADOSSAL rendelkező embereknek, akik bizonyára magyarul is megtanultak, nem kell a szájukba rágni, hogy az általuk feltett mondat helyesen a következőképpen kezdődik: "Mi lesz a sorsUK...". Így aztán a hiperérzékeny lelkivilágukon sem esik csorba...
2009. máj. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
Na most kopogtat a valosag: Az ilyen emberek donto tobbsege magabafordulo alkoholista lesz, kissebb hanyaduk vmilyen szerencse folytan elhelyezkedik vmilyen unalmas munkahelyen. A diplomasokkal dunat lehet rekeszteni, raadasul ma mar koztuk is igen sok a retardalt nagykepu panelproli. Beallhatsz mondjuk mindenfele abszcinens klubba, es mindenkinek elmondhatod a meg nem ertettsegedet. Sajnos ha nem vagy geniusz, akkor az intelligenciad halalra van itelve, minden evben vesziteni fogsz belole, mert a legtobb emberrel csak felszines kommunikaciod lesz. Tartsd meg a festeszetet, az tartja majd benned a lelked, meg bizzal a jovoben, es probalkozz. Ne legyel olyan pesszimista alkesz mint en:)
2009. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat,de nekem magas az intelligenciám,nem vagyok zseni,de nem értettem meg a körülöttem lévő embereket.Gondolom ők is így voltak velem.Középsuliba szerettem járni,de csak a tanulás miatt.Elvégeztem a közgazdasági középiskolát,a jogi egyetemet,és nem vagyok alkoholista.Viszont már van családom,és boldog vagyok.
2009. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!