Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Elegem wan!...

Mit csináljak? Elegem wan! Elvok keseredwe. Figyel rám walaki? számitok még walamit? Walaki wagyok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 23:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Pedig ezzel a stílussal, és helyesírással mást nemnagyon tudsz elérni. Hány éves vagy?
2012. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
tom h csödtömeg vagyok de nemkel ezértis bántani :'((( mindenhol csak eszt kapom :// már nemtom hola jo. nemtok hova menni sem. bocsánat h kiirtam, megprobálom törölni a kérdésemet.
2012. jan. 28. 23:50
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha ugyanazt csinálod, amit eddig, akkor ugyanaz lesz az eredménye, ami eddig.

Ha nem tetszik az eredmény, változtatni kell a viselkedésen. Majd ha már meguntad az önsajnálatot, akkor állj fel a sz*rból, és kezdj valami hasznosat magaddal. (Bár nekem egyre gyanúsabb, hogy ez fake.)

2012. jan. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
miaz a fake? 14 éves vok és probálok sokat váltosztatni a dolgokon de egyedül nemgy
2012. jan. 28. 23:58
 15/18 horrendas ambages ca válasza:
uhh,ez szar helyzet,ha majd átjutsz rajta,akkor utána somolyogni fogsz az egészen.én aztmondom az legyen elötted,hogy egyév múlva jobb lessz.meg szarj le mindenkit. de azzala leszarom érzéssel.sokat segít.. ..bizony
2012. jan. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

jézusom:O

vegyél egy helyesírás,és egy értelmező szótárt..így ne csodálkozz h az emberek nem fogadnak el,ha így viselkedsz. próbálj változtatni magadon,mert ha így beszélsz,ahogy írsz,az enyhe afektálásra utaal amiiit één neem tuudook elviseelni,és szerinteem ezzel neem vagyook egyedül.-.-


talán nem voltál ott a sima v-nl,amikor elsőben tanulták a többiek ?

2012. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

tegnap 23:36


"Amíg a sok feltűnősködő, magát egyéniségnek gondoló birkát követed pl ezzel az idióta W-zéssel, meg a hasonlókkal, addig rólad is a fenti kép fog kialakulni. Ez nem menő, hanem szánalmas."



Egyetértek. Ez nem menő, ez szánalmas.


Szerintem ez a kérdés is egy fake kérdés és te is kérdező egy olyan tipikus fiú vagy lány vagy aki azért ír ki kérdéseket hogy sajnáltassuk és ezáltal növelni tudja az ego-ját. Amennyiben ez a kérdésed célja igazán szánalmas vagy.


De látszik is a válaszaidon: önsajnálat nélkül nem tudsz írni semmit sem úgy látom.

2012. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ez tényleg nagyon szánalmas már bocsi. én felajánlottam volna egyébként, hogy írj (vagy ha nem tudsz akkor én) privátot, és nekem mindent elmondhatsz, én meghallgatom mert nekem (s)nincs senkim, és szívesen beszélgetnék.


de így?? komolyan, ettől te 'menőnek' hiszed magad? miért nem tetszik a tiniknek a V betű?? meg mi az hogy 'joo'? nem egyszerűbb beírni azt az egy Ó-t?? na mindegy. szóval én is csak azt tudom tanácsolni hogy VÁLTOZTASS A STÍLUSODON, de nagyongyorsan, már hogyha szeretnéd hogy valakit érdekelj. ez csak a hozzád hasonlóknak jön be, de azok nem szorulnak segítségre mert túl nagy az egojuk, és ők se segítenek másnak.


döntsd el. tinip*csa akarsz lenni - mert akkor ne legyen eleged. vagy pedig az érettebbekkel szeretnél ismerkedni - akkor meg ne játszd a tinip*csát.

2012. jan. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!