Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Erdemes leelni egy eletet...

Erdemes leelni egy eletet szeretet nelkul?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Bővebben? Miért nem szeretsz senkit?
2012. jan. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de nagyon nehéz.

Hogy érdemes-e? Ha van életcélod, igen.

Ha egyik sincs, nem.

2012. jan. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átfogalmaznám a kérdést: érdeme félbeszakítani egy életet szeretethiány miatt? Erre az én egyértelmű válaszom az, hogy NEM.
2012. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem.

habár úgy érted, hogy téged nem szeretnek, vagy te nem szeretsz senkit?

ha az előbbi, akkor nem igazán. ha az utóbbi, hát.. ha nem is érdemesek a szeretetedre azok akik téged szeretnek akkor igen, ha valamiért nem tudsz szeretni de nem is akarsz, akkor is.

2012. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aya-chan válaszával kicsit szembe mennék:

Szerintem csak úgy érdemes leélni az életet, ha feltétel nélkül szeretsz. Nem osztályozol h "ő érdemes rá, ő meg nem"... Szeresd feltétel nélkül aki szembejön az utcán, az eladót a boltban, a madarat a fán, a Napot, a felhőt, az esőt, a zajt, mert tudod hogy jó hallásod, a fájdalmat mert tudod hogy érzel...


Rohadt nagy hülyeségnek tűnik a fenti, ezt aláírom és sajnos az emberek nem is képesek gondolatban sem eljátszani vele milyen szép is lenne az élet ha akárhova nézel olyat látsz akit szeretsz... Pedig ez a boldogság... Nem a pénz, szex, hatalom... Azokat megunod és elmúlnak...


Egyébként meg szeretni mindenki tud, ha akar, és ha szeretsz, akkor boldog vagy, függetlenül attól hogy viszontszeretnek-e vagy sem... Ez nem számít...

2012. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!