Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudsz nevetni, mosolyogni...

Tudsz nevetni, mosolyogni olyankor mikor nem sikerül valami vagy szétesik mikor már befejezted vagy szentségelsz?

Figyelt kérdés
én ezt gyakorlom most! :)

2012. jan. 29. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miről van szó.

Ha egy vizsgát szúrok el akkor az szívás azon nem röhögnék de ha kicsinységekről van szó én, mint gyakorlott idegbajos már megtanultam, hogy nem érdemes kiakadni.

2012. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig tudok röhögni magamon és mivel sokan feszengenének és görcsölnének a helyemben, ezért fután néznek rám, vagy pont hülyének néznek...


Pedig aki ki tudja röhögni magát az sokkal gyorsabban tanul, hiszen élvezi a kudarcot is... És gyorsabban halad az élettel előre mert nem fél kockáztatni.

2012. jan. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En igen multkor taknyoltal egy oriasit bringaval es azt vettem eszre magamon hogy hangosan rohogok meg a levegoben, meg utana is.


Az biztos hogy jobb feszultseglevezeto mint karomkodni.

Azt is szoktam:P

2012. jan. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. Túl sok feszültség van bennem ahhoz, és a kudarc nagyon frusztrál.
2012. jan. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha komoly a dolog nem. Tegyük fel hogy felvételiztél és nem sikerült ezért a legrosszabb iskolába vesznek fel. Akkor te se röhögnél. Még jó hogy engem biztos hogy felveszenk mert jó lett a felvételi :).


De az olyan eseteken ha elesek vagy megbotlok én is röhögök.

2012. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!