Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Átláthatatlan a Facebook...

Átláthatatlan a Facebook oldalam, a sok idióta "ismerősöm" miatt? Mit tegyek? Töröljem ki mindet, vagy csináljak új facebookot?

Figyelt kérdés
Azért regisztráltam Facebookra, hogy pár barátommal tartsam a kapcsolatot, illetve figyelemmel kíréjem pár általam kedvelt zenekar hivatalos oldalán. Persze időközben bejelölt ez meg az, akikkel csak pár szót váltottam (vagy annyit sem), és szó szerint szarral árasztják el a kezdőlapot, teljesen átláthatatlan lesz. Hogy ennek mi értelme nem tudom, nem is érdekel, csak az, hogy hogyan tudnám ezt rendezni? Van erre valami funkció? Vagy le kell törölnöm mindenkit, esetleg újat csinálni?
2011. okt. 29. 16:11
 1/7 anonim válasza:
Menj rá az adatlapjára,fennt van jobb oldalt,hogy subscribed,rákattintasz,és legallul van,hogy unsubcribe,odakattintasz,és az ők hírei meg a többi dolgai nem jönnek elő.Ezt megcsinálod mindeggyik személy adatlapján,akire nem vagy kiváncsi.
2011. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor megjelenik a kezdőlapod, ott ugye megjelennek az ismerősök hírei. Mindegyik hír mellett találsz egy X-et, ha az egérrel ráállsz. Ha megnyomod az x-et, akkor valami olyasmit fog kiírni, hogy lehetőséged van az adott ismerőstől az össze hírt blokkolni, és ezek után azok nem fognak a te üzenőfaladon megjelenni. Ettől még ismerősök maradtok, csak az idióta kiírásait nem fogod látni.
2011. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha sikerűlt ,írj vissza!
2011. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Töröld ki őket, mert ha újat csinálsz is meg lehet, hogy bejelölnek. Úgyhogy ha kitörlöd őket átláthatóbb lesz, nekem is volt, hogy kitettek olyan hülyeségeket. Eleinte csak az üzenőfalas hozzászólásokat törölgettem, utána az ismerőst magát. Ha egyébként úgyse nagyon beszéltek, akkor minek? A Facebook nem arról szól, hogy kinek van több ismerőse!
2011. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsónak!Nem muszály azért törőlni.Ha ugy csinálja ahogy mondtam,a hírek között nem lesz semmi,de azért még ismerős lehet.
2011. okt. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszi a válaszokat! Egyenlőre letiltom őket, bár lehet kis is fogom törölni később.
2011. okt. 29. 16:38
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

első szabály: idiótákat nem jelölünk be, és nem is igazolunk vissza.

második szabály: ha az első szabályt figyelmen kívül hagytuk, akkor az idiótákat villámsebességel törüljük az első agyzsibbasztó posztjuk után.


én már csak azért sem igazolok vissza minden jöttmentet, mert egyrészt nem szeretném, hogy a fent vázolt eset fennálljon, másrészt pedig nem szeretném, hogy olvassák az én posztjaimat, ne adj isten kommenteljenek hozzá valami elméset...

2011. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!