Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit lehet tenni, ha olyan...

Mit lehet tenni, ha olyan barátaim vannak akik azt az illúziót keltik, hogy barátként tekintenek rám?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy minek nézzem őket, barátnak vagy ismerősnek, mert gyakran úgy viselkednek mintha barátaim lennének. Sok mindenből kimaradtam az életben, ami a társas szórakozást illeti és sokszor a szememre hányták, hogy soha nem megyek sehova, otthonülő típus vagyok meg miegymás. És ezt azok a barátaim tették akik nagyon ritkán hivtak el szórakozni. Amikor valami nagyobb dolog van, mindig "kifelejtenek". Akkor itt felteszem a kérdést hogy miért vagyok én otthonülő tipus meg kivonom magam mindenből ha egyszerűen a barátaimnak nem jutok az eszükbe. Ez a két dolog nem állhat fenn egyidőben. Lefogadom, hogy pletyka tárgya vagyok, hogy mennyire búval b*szott, életkedvtelen, otthonülő tipus vagyok azok között, akik egyszerűen csak annyit kellene tegyenek, hogy elhívnak május 1-ni, szilveszterezni, szülinapi partikra, stb. Tekintsek még ezekre az emberekre úgy mint barátokra, vagy felejtsem el őket és ha netán felhívnak, akkor ne vegyem fel?
2012. jan. 31. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert otthonülőnek gondolnak, ezért nem hívnak el bulikra, ezért tényleg otthonülő leszel. Ennyi. Akaszkodj rájuk.
2012. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dehát nem kellene feltűnjön nekik, hogy bármikor hívnak én megyek? Na mind1. Mindenesetre utánuk nem fogok futni, nem akarom, hogy azt higgyék rájuk vagyok szorulva.
2012. jan. 31. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!