Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A lányoknak általában bejövök,...

A lányoknak általában bejövök, de olyan negatív és antiszociális vagyok, hogy pár hét után mindig csak barátként kezelnek. Félnek és tudják, hogy nem tudnának kirángatni ebből az állapotból és inkább csak barátként kezelnek. (? )

Figyelt kérdés

Ez miatt sajnos nem volt még barátnőm, és hiába nyomul rám 1 lány mindig észre veszik rajtam, hogy nem vagyok 100-as.

Pedig én rendes és kedves vagyok, csak nagyon, nehezen nyílok meg.

Vannak szerintetek olyan lányok akik nyugodtak és türelmesek lennének addig míg el nem fogadom őket és megtudok nyílni előttük. Még szűz vagyok, de sajnos úgy veszem észre, hogy a mai lányok közt nincsenek olyan beállítottságú személyek mint én. Változni nem tudok, és nem szeretnék 1 felfújt és öntelt menőző tipikus mai srác lenni.


vannak olyan fiúk lányok akik ilyenek mint én?

és hol lehet rátok találni?(lányok)

19/f


2011. szept. 28. 16:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ismerkedj emosokkal!
2011. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
jaj neee
2011. szept. 28. 16:30
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lenne gond, hogy negatív, és antiszociális vagy, szerintem inkább azzal van a probléma, hogy te sem viselkedsz úgy a lányokkal, ahogy kéne. Gondolom nem bókolsz nekik, nem hívod őket randizni, stb.

Egy kapcsolat kialakulásához ez is kell. És a randik során is ráérsz megnyílni.

2011. szept. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
77%
változnod kell - belül. tudom, milyen nehéz és ijesztő megnyitni magunkat mások előtt, de muszály. a zárkózottság hosszú távon elrettentő. meg kell mondanod a lánynak, akivel épp ismerkedsz, hogy te nehezen nyílsz meg mások előtt. ha nem egy idióta, akk kedves lesz veled. ez persze nem jelenti azt, h neked ezután semmit sem kell tenned. magadban kell formálnod a dolgokon. sok sikert!
2011. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

igazság szerint még soha nem bókoltam 1 lánynak sem.

valahogy az annyira monogám terület nekem.....pl csak akkor tudnék bókolni ha már megbízok valakiben, de így 1-2 hónapos ismeretség után nekem ez sajnos nem megy.

2011. szept. 28. 18:01
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor valószínűleg ezért tekintenek rád csak barátként. Kevés lány van, aki hajlandó "felszedni" egy pasit, ez általában elvárás, hogy fordítva történjen.

Szerintem őszintén megmondhatod valakinek, ha szép a szeme stb.

Sok sikert.

2011. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igen tudom, csak olyan nehéz kimondani.

furcsa, hogy dicsérek valakit........olyan furcsa és idegen ez nekem.

tudom, h mit kell tennem, de nincs bennem annyi bátorság, hogy megtegyem.

2011. szept. 28. 18:08
 8/18 anonim ***** válasza:
Én sem tudok bókolni, mondjuk nekem annyival szerencsésebb a helyzetem, hogy lány vagyok. De azért barátom, barátnők gyakran hiányolják a kedves szavakat.
2011. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem azzal semmi gond nincs, ha antiszociális vagy. :) De, ha van egy lány és úgy látod tetszel neki és próbálkozik, akkor, ha nem adsz semmilyen biztató jelet neki, egy kis aprót is. Akkor valószínűleg azt fogja gondolni, hogy le akarod koptatni, és hagyja az egészet, mert nem akarja kínos helyzetbe hozni magát. Próbálj meg egy kicsit több figyelmet szentelni annak, aki tetszik, máshogy nem igazán fog menni. Nem muszáj egyből világmegváltó dolgokról beszélni vele, csak mondjuk kérd ki a véleményét egy dolog kapcsán, hogy érezze, hogy adsz a szavára, meg ilyesmik. :)
2011. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

értem oké rendben.

legközelebb ha alkalom adódik akkor 1 kicsit kedvesebb, és érdeklődőbb fogok lenni.

megpróbálom észben tartani.

2011. szept. 28. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!