Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » én a vallásomat szeretném...

én a vallásomat szeretném megosztani és kíváncsi vagyok hogy van -e akivel ugyan az a vallásom? Sámánista vagyok.

Figyelt kérdés

2012. jan. 31. 21:40
 1/5 anonim válasza:
Nem beléd kötni akarok, mert nem ez a célom. Minden embert megPRÓBÁLOK elfogadni úgy, ahogy van. De azért érdekel: mi jó van ebben a vallásban?
2012. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert mindenki a barátod és természetet szereted , nincsen tiltás illetve, lehet áldozni és az őseink vallása volt.
2012. febr. 1. 16:12
 3/5 anonim válasza:
Én hiszek ebben és benne vagyok eléggé. Látomásaim is voltak már és BASSZUS!!!!!! mind bevált... o.O
2012. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
télleg az jó! :D írj privibe és beszélgetünk ezekről!
2012. febr. 6. 19:34
 5/5 Vízhányó Csenge válasza:
Ugyan még igencsak zöldfülű vagyok a témában, én is ezt tekintem hitemnek/világnézetemnek, úgyhogy beszélgethetünk, ha van kedved :)
2016. febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!