Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sajnos sok problémám van és...

Sajnos sok problémám van és nincs kivel megosztani. Jó lenne egy barát. Hova fordulhatnék a problémámmal? Beszélgetne velem valaki?

Figyelt kérdés
Kérem ne írják azt, hogy menjek pszichologushoz.Az utcán nem állíthatok meg senkit, hogy beszélgessen velem.A munkahelyem sem alkalmas erre.A chat-es oldalak sem megfelelőek.Ha valaki tud nekem segíteni kérem írjon.Köszönöm.
2009. jún. 19. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia!

hány éves vagy?én beszélgetek veled szívesen. 21 L

2009. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg felhívhatod a lelki segélyt, ők meghallgatnak, és beszélgetnek veled.

De lehet h itt is találsz valakit, aki hasonló cipőben jár.

2009. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
36 éves nő vagyok
2009. jún. 19. 11:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevetségesen hangozhat egy 14 éves lánytól, de: Én szívesen meghallgatlak, és ha valamiben tanácsot is tudok adni, akkor szívesen megteszem.:D
2009. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt biztos sok segítőkész, aranyos ember fogja neked jelezni, hogy meghallgat, beszélget veled, ha szeretnéd.

Én is mondom ezt - bár még egy pár napig papírhegyek közt ücsörgök...

De felkereshetnél egy lelkészt, vagy lelkigondozót akár, eljárhatnál társaságba, ahol barátkozhatnál más emberekkel.

Ne ess kétségbe, és főleg ne gubózz be! :)

23/L

2009. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én sem épp a te korosztályod vok (18), de szívesen beszélgetek veled :)
2009. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Én is szivesen beszélgetek veled, írj nyugodtan! Nagyon örülnék ha valóban írnál!
2009. jún. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom.Annyi idős vagyok mint te,sokszor akarnak tanácsot

kérni tőlem,beszélgetni velem barátok,ismerősök és segítek ha tudok neked is.

2009. jún. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Zümy ***** válasza:
52%
Ez is nevetségesen hangzik,de 13 éves lány vagyok és én ish szívesne beszélnék veled.:)Írj privit,ha gondolod.
2009. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 42 éves nő vagyok, és nagyon szívesen beszélgetnék veled! A privin add meg az MSN címed, ha akarod persze!
2009. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!