Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egis mit tudok ezzel kezdeni?...

Egis mit tudok ezzel kezdeni? (szornyen koros onbizalomhiany)

Figyelt kérdés

Mar jo par eve ilyen vagyok. Tulajdonkeppen az iskolaban kezdodott, ahol sokat bantalmaztak-mind lelkileg, mind fizikailag-es ezt meg mara sem sikerult kihevernem.

Nem volt ez tobb, mint 4-5 honap, de ez ugy belemivodott, hogy azota is szornyen szorongasos vagyok, mindenfele problemaim vannak.

Meg vagyok gyozodve arrol, hogy hulye vagyok, abszolut semmi egom.

A legrosszabb a melleim miatti komplexusom, olyan kicsik:( Es sajna nincs penzem mutetre(most erre szeretnek gyujteni)

A baratom azt mondja jo igy, dehat ezt ki hiszi el.

Szinte teljesen lapos vagyok. Csak kicsi, de lathato mellekrol almodom, hogy vegre eletemben eloszor kimehessek a strandra!:(

Megis mit lehet azzal kezdeni, ha az ember mindentol fel? Egyetemre is szeretnek menni, de mar most parazok a vizsgaktol, attol, hogy valamit mobdanom kell es akkor bepanikolok, es valami nagy baromsagot mondok:(

Mi a megoldas?


2012. febr. 2. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
a kerdes elso szava:megis:)
2012. febr. 2. 18:00
 2/5 mmT ***** válasza:

Meg kellene tanulnod becsülnöd és szeretned magad. Ez a TE feladatod.

csak egy pár példa + közhely:

- szülés után elrettentő dolgok lesznek a szép női mellből is. a szépség múlandó.

- van akinek nagyon csúnya az arca, hatalmas orra van, fiatalon nincs foga, nincs meg az egyik szeme, mégis lehet boldogabb, mint Te, mert elfogadta a helyzetet.

- azokról nem beszélve, akik betegek...


1-2 csajos praktika:

- már 65A méretben is vannak szivacsos melltartók. dekoratívak.

- hordj előnyös fölsőket: pl. mellnél fodros, mintás blúzok, hosszú nyaklánc, sál, mellény.

- helyezd másra a hangsúlyt: pl. vádli - magassarkú, csípő - feltűnő öv, fej - frizura, fülbevaló.


A lényeg: A valódi szépség belülről fakad --> ha kiegyensúlyozott vagy, boldog vagy --> ezt sugárzod ki.


Ez a könyvet szoktam ajánlgatni. Remélem segít elfogadnod és megszeretned önmagad.

[link]


És ha a pasid azt mondja, h tetszik neki a melled, akkor fogadd el! Ha csak azt hajtogatod, h nem is, nem is, akkor a végén még tényleg nem fog tetszeni neki.


A suliban meg akkor is lehet baromságokat mondani, ha halálra tanulod magad. És akkor mi van? Ne menekülj el a kihívások elől (ez esetben az felsőoktatás). Minél többet olvasol, tanulsz, művelődsz, annál nagyobb a valószínűsége, h jót mondasz.

2012. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi, nagyon kedves vagy!:)

Hat probalkozom, van, amikor minden majdnem ok, de az ember lepten-nyomon nagy mellekbe akad, es ez nagyon rossz:(

Erre meg ott a megoldas: mutet. Csak hat hat hat...

2012. febr. 2. 18:37
 4/5 mmT ***** válasza:

Azért nem feltétlenül kell a műtétre úgy tekinteni, mint az egyetlen megoldásra. Ma erről szól a világ, h felébresztik a fogyasztóban a vágyat, amire jó pénzért megoldást kínálnak. Ha nagy melleid lennének, gondolod egyből megjönne az önbizalmad? Akkor lehet, h jön a műköröm, szájfeltöltés, hajbevarrás, armani, meg mittomén mi. Sztem ha a véredben van, h elégedetlen vagy magaddal, akkor később is elégedtlen leszel. Ezért is kéne nem "felületi kezeléssel", hanem "gyökeres megoldással" próbálkozni. érted..? :)

De ha még egyetem előtt állsz, gondolom idősebb tini lehetsz, akik még keresik a helyüket a világban. (ez egyébként normális) Mire megkeresed a pénzt a műtétre, lehet, h megváltoztatod az álláspontodat.

Szorítok :)

2012. febr. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
fú hát teljesen megértelek.. képzeld, nekem is pont ezzel van a bajom. nekem sincs mellem, egyáltalán. csak mondjuk én hozzá még dagadt is vagyok. gondolom te nem. mázlista. nekem csak az egyik kéne, mell vagy vékony alak...
2012. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!