Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sulyos onbizalomhiany! Segiten...

Sulyos onbizalomhiany! Segitenetek?

Figyelt kérdés

Szoval..egy 18 eves lany vagyok es nagyon keves az onbizalmam..egyszeruen nem erzem magam szepnek es nem tudok magabiztos lenni..annyira irigylem azokat akik magabiztosak es tudjak magukrol hogy szepek..egyszeruen nem erzem jol magam a boromben,pedig annyira szeretnem ha tele lennek onbizalommal.Ez nem onsajnaltatas hanem egy szomoru igaz teny...mar nem birom tovabb,mivel a kisugarzasom masokat is arra indit hogy uy nezzenek ram mint egy onbizalomnelkuli lanyra.Kerlek segitsetek oszinte tanacsokkal! Nagyraertekelem ha segittek.


Elore megmondom,ha valaki rosszindulatu replikat akar irni,vagy haszontalan ironiat akkor inkabb ne irjon!


Varom valaszotokat.


Koszi elore is:)


2011. aug. 30. 18:23
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
ugy*
2011. aug. 30. 18:24
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

először is, én örülnék ha küldenél egy képet magadról:)

és mondd el, hogy mi zavar, mit gondolsz csúnyának magadon.

2011. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
100%

.Amugy szerintem minden lanyba van egyfajta onbizalomhiany kibe keves ,kibe sok.Bennem is van.

Amugy egy kepet tenleg tehetnel ki.

2011. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
kuldok egyet privibe:P
2011. aug. 30. 18:55
 5/38 A kérdező kommentje:
de a valaszt/velemenyt kerlek ird ide!
2011. aug. 30. 18:56
 6/38 anonim ***** válasza:
várom (1.)
2011. aug. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

nem értelek. de hát te nagyon is szép vagy. nálad ezerszer csúnyább lányok képzelik magukat szépnek. ezt tényleg nem azért írom, hogy növeljem az önbizalmadat, de küldőd alapján rád férne, mert tényleg szép vagy.

van barátod? nekem mikor lett akkor változott meg sok minden. ő nagyon sok önbizalmat adott.

illetve a főiskola adott egy nagy lökést. tudtam hogy olyan emberek lesznek ott, akiket nem ismerek. így olyannak fognak látni mint amilyennek én magam elképzelem. nem volt egyszerű, sőt a gólyatáborban sajnos még alkohol is kellett hozzá, hoyg feloldódjak, de ott mutattam azt, hoyg van önbizalmam. Elhittem, és mások is látták rajtam. Te hogy állsz a tanulással? most érettségiztél?

egyébként neked a külsőd tényleg rendben van, a belsődön, és a hozzáállásodon kell változtatni és akkor egy igazán szupi csajszi leszel:)

2011. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
kérek énis képet privátba aztán beszélgrtünk erről :)
2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
50%
véleményhez tényleg jó lenne 1 privát kép..esetleg tudok segíteni hogy miben változtass, és hogyan:)
2011. aug. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
jöhet a kép.
2011. aug. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!