Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Másnaposság ellen? HELP!

Másnaposság ellen? HELP!

Figyelt kérdés

Kicsit sajnos másnapos lettem :(

A legnagyobb baj, hogy szörnyű hányingerem van,de eddig még nem rókáztam-nincs is mit kirókázni-,enni nem tudok; szörnyűűű :'(

Tudnátok tanácsolni bármi gyors megoldást?Alvás nem segít :(

22/L



2012. febr. 4. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Kutyaharapás szőrével.


Igyál rá egy 3cl töményet.

Tudom hogy egy porcikád sem kívánja, és már a szagától is rosszul vagy, de tényleg használ.

Megiszod,utána feküdj le pihenni, én általában elaszok tőle.

De úgy kelek fel mintha semmi sem történt volna.


Komolyan, nem viccelek!!!

Üdv.

2012. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sparban asszem van ilyen tabletta másnaposság ellen, esetleg az. Én nem próbáltam, meg nem is ismerem de egy próbát megér.
2012. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem tanácsos inni rá. viszont a csemegeuborka leve, sós víz, sok ásványvíz segít! amit kerülj: rostos, tea, kávé. a tablettát nem próbáltam, de jókat hallottam róla.
2012. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. febr. 4. 22:15
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Szerintem nincs jobb másnaposságra meg szar gyomorra, mint egy jó kis házi tyúkhúsleves.Nekem mindig helyre szokta hozni a gyomromat.

2012. febr. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!