Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kicsit jól sikerült a tegnap...

Kicsit jól sikerült a tegnap estém, és most nagyon másnapos vagyok. Enni nem merek, mert félek, hogy kihányom. Mi a teendő másnaposság ellen? (ami tényleg használ)

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 12:43
1 2
 1/12 Reaper777 ***** válasza:
58%
ne igyál annyit aki éjjel legény az nappal is az legyen:D ha nem bíród az alkoholt miért iszol :D
2012. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hányjál egyet, az jót tesz, utána sok ásványvizet igyál. Az alkohol vizet von el a szervezettől, ettől kiszáradsz és ezért vagy rosszul. Ha pótolod a folyadékot, akkor rendbejössz.
2012. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2 Algopyrin, 1 liter vízzel.


Utána egyél valamit, húsleves, főtt krumpli ilyesmi.

2012. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Bírom az alkoholt,csak nem mértékkel ittam..a hányást semmiképp se szeretném,éjszaka jó párszor megtörtént..
2012. jan. 1. 13:04
 5/12 anonim ***** válasza:

Igyál sok folyadékot (víz, gyümölcslé, mentes tea, esetleg tej), de egyszerre csak keveset, h ne terheld a gyomrod.

Ha már jobban érzed magad, mehet kis keksz, esetleg főtt krumpli.

2012. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igyál meg egy sört, nekem gond nélkül bejött, aztán bevágok rá pár szendvicset, elszívok egy cigit, meg egy gyomor keserű, bár ahhoz már tényleg nagyon keménynek kell lenni. A KV csak tüneti kezelés, kb. 1 órára, de utána nekem jobban be szokott bolondulni a másnap. Inkább sok víz, és addig iszod amég megmarad benned. Ez van, én is szenvedek másnap, ezért iszok meg piáláskor lefekvés előtt 2 liter vizet.
2012. jan. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Reaper777 ***** válasza:
62%
ha nem akartál volna jani lenni és nem lettél volna annyira idióta hogy ennyit iszol most nem szenvednél nem attól leszel jani hogy k.o.ra iszod magad attól csak idióta leszel és máskor azt kérdezed hogy hol kaphatsz új májat mert az előzőt a sok piával tönkre cseszted
2012. jan. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ucsiha Madara válasza:
Maradj részeg.
2012. jan. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Énis nagyon berúgtam reggel :D este jó volt, de reggelre nagyon rossz, pacsi :D egyébként egy sör lenne a legjobb. attól elmúlnak a gondok, de egyelőre én sem tudom rávenni magam:D
2012. jan. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit oltjátok szegényt. Ismeritek? Tudjátok hogy mindennap vagy minden héten totál részegre issza magát. Szerintem azért nem olyan nagy bűn ha valaki szilveszterkor többet iszik mint kéne. Hozzáteszem, hogy én nem iszom, az éjféli 1 pohár pezsgőn kivül most sem ittam semmit.

Kérdező: Igyál sok folyadékot. Ismerősömnek a hideg tej szokott jót tenni.

2012. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!