Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez nagyon nagy baj? Lehetek...

Ez nagyon nagy baj? Lehetek idővel olyan, amilyen szeretnék?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy van rajtam egy kis felesleg(kb.5kiló),de járok úszni és futni fogok ha elolvadt a hó.Szeretnék vékony lenni,nagyon vékony,és kis melleket szeretnék,jóval kisebbet mint most(75b).15/l
2012. febr. 8. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a nagy baj, hogy a végén anorexiás leszel, és a pszichológus és a pszichiáter között fogsz rohangálni.
2012. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy hülyének fogsz nézni, de én örülnék neki ha csak egy kicsi felesleg is lenne rajtam és a melleim is lehetnének nagyobbak :)

Az emberek anorexiásnak néznek, holott nem vagyok az, csak kurv@ vékony, és hiába eszem, nem hízok tőle semmit. Szóval inkább lightosan vedd ezt az egészet, járj sportolni, de az őrületbe de menj vele..

2012. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem annál gusztustalanabb, hogy csupa csont és bőr egy csaj, nincs. Főleg, ha ez még tetézve van 2 szúnyogcsípéssel a mellkasán.
2012. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. a pasik jobban szeretik igazából azokat a lányokat, akiken van mit fogni (vagy ha valaki nem úgy szeret, ahogy vagy, akkor ne is állj vele szóba)

2. szerintem, ha heti kétszer futsz mondjuk 10 kört, és eljársz úszni, azzal fittre hozhatod magad. lehet, hogy lefogysz tőle, sőt, valószínű, de ezt a mennyiséget fölösleges növelni. igazából ennyit talán mindenkinek kéne, akinek ideje van rá, feltölt energiával. :-)

2012. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!