Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Főként lányok! Tetszik nektek...

Főként lányok! Tetszik nektek a honlapom?

Figyelt kérdés
www.girltimes.hupont.hu
2012. febr. 8. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia :) Nem nézegettem végig mindent mert nem éppen az én világom az ilyesmi, de szépen elvan készítve látszik foglalkoztál vele :) szerintem jó.

16/L

2012. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2012. febr. 8. 21:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Tudtam hogy rózsaszín.

Jól néz ki, egyedül a háttérszínt venném világosabbra, pasztelosabbra, mert az nagyon üt és elvonja a figyelmet a többitől.


Mondjuk a felbukkanó reklámokat is utálom, de az más kérdés.

2012. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom azért kérdezed, mert öszinte választ vársz .

Nem akarom elvenni a lelkesedésed :) , de ....


Szinte áttekinthetetlen az oldal a rengeteg reklámtól , meg egyéb hupont-os nyalánkságtól :/


Ha komolyan gondolod, és van kedved/idöd , akkor szerkeszd meg pl DreamWeaver -ben a honlapodat , és töltsd fel vmeik ingyenes webszerverre.


Itt például tudsz ingyenes tárhelyet regisztrálni, és nem rakják tele az oldaladat szeméttel , az dog rajta látszani, amit te ráteszel.


[link]


35/F

2012. febr. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fog*
2012. febr. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
grafikusként inkább nem véleményezem, bocsi.
2012. febr. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező itt nem (csak) külső szempontból kíváncsi a véleményekre.

Szerintem az ilyen kis csajos oldalak nagyon aranyosak és elszórakoztatják a nem túl sok idővel rendelkező fiatal olvasót, ahogy az információgyűjtő szerkesztőt is. Tök jó, hogy mindenféléről szól és nincsen tele szmájlikkal, Cijjasztok xy wagyok**-kal és a blog része is normális és jól fogalmazott.

A design tényleg nem a legjobb, de a szerkesztő nyilván azért választott hupontot, hogy ezt ne sajátmagának kelljen elkészíteni. Mindenesetre nem a külső, hanem a tartalom a lényeg!

Egyébként nem hiszem, hogy a kérdező annyira komolyan gondolja a honlapszerkesztést, ezt most kell kiélvezni, és ha van időd és kedved, akkor írjál csak! Valószínűleg fél év, vagy 1 év múlva rá fogsz majd unni, vagy újfajta blogot indítasz, de alapból ez egy jó hobbi.

2012. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok, de értek egy kicsit az ilyen dolgokhoz. A keresztapám szerkeszti az rd.hu-t és tőle szoktam tanulni ilyen dolgokat.

Tehát. A színvilága bántja a szemet. Vedd kicsit lágyabbra a szineket. Az ilyen mozgó izék stb. szintén bántja a szemet.

Ami tetszett, hogy ott van a facebook modul (Like stb.) Ööö kb. ennyi

2012. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat! Az utcsó előtti válaszolónak pedig még egyszer. :) Örülök, hogy végre v.ki megérezte, hogy inkább az írás foglalkoztat, mint a honlap szerkesztés!:)
2012. febr. 9. 20:28
 10/10 anonim ***** válasza:

Az rendben van hogy az írás foglalkoztat, és nem a honlapszerkesztés ,

de szerintem nem mindeg hogy egy gyürött összefirkált sajtpapirra , vagy pedig egy makulátlan füzetbe irja az ember a gondolatait, amit másokkal meg szeretne osztani.

2012. febr. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!