Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Főként lányoktól kérdezem:...

Főként lányoktól kérdezem: 18-19 évek korod környékén szerettél volna gyereket a későbbiekben vagy egyáltalán nem? Ez idővel változott?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Én szeretnék. Most is meg sztem később is majd biztosan (most ugye suli miatt nem lehet meg amugy is fiatal vagyok még ehhez, de néha ugy elfog a vágy h legyen gyerekem, mikor látok egy kismamát vagy vmi aranyos kisminiembert :) )

19/l

2009. okt. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Szerettem volna, és most is szeretnék. Nem változott.
2009. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
42%

igaz én ff vok és 20, de én is vágyok egy gyerekre...

lehet fura egy kicsit.

2009. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én vhogy nem szeretem a gyerekeket. Nem magam miatt nem szeretnék, hanem majd a gyerekem miatt. Félek, hogy nem foglalkoznék vele. Bár az lehet, hogy a saját gyerekemmel másképp viselkednék, mint a többi gyerekkel. Múlkor is voltak nálunk vendégek, gyerekkel, és én néztem a tv-t a nappaliban és ott volt a gyerek is(csak mi ketten). Vmiért elkezdett sírni... És hogy oldottam meg? Felhangosítottam a tv-t. :D Majd pár perc múlva jött be az anyja, hogy mi a baj, akkor látta meg, hogy sír a gyerek. Mondom, elég hangos ez a gyerek, kellene csinálni vele vmit. Egyáltalán nem érdekelt, hogy miért sír vagy mi baja van. Egyszer pedig szintén vendégek voltak, ült a gyerek a széken és mocorgott és eldőlt a székkel, pont ott ültem mellette. Én meg a széket fogtam meg, hogy nehogy megkarmolódjon vagy vmi baja legyen. Vagy pl. amikor egy gyerek szól hozzám vagy magyaráz nekem vmit, akkor figyelembe sem veszem, rá sem nézek... Egy galamb sorsa jobban érdekel.
2009. okt. 30. 16:14
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Én is szeretnék majd, persze nem most még.
2009. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Hát milyen ember vagy te kérdező? Szégyeld magad! Van neked egyáltalán lelked? Hát nekem sincs, mert elképzeltem az egyik történeted, most ahogy olvastam, és hangosan felnevettem, annak ellenére hogy kicsit ilyesztő :) Igaz én férfi vagyok, de nem hiszem, hogy ennek bármi köze van a nemekhez. Én is hasonlóan nem tudok mit kezdeni a gyerekekkel mint te, de nem hiszem hogy ettől szörnyen rossz ember lennék, te sem vagy az.
2009. okt. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

ez azért már durva. majd ha esetleg látlag az utcán, és épp a pofádba fröccsenne egy kis sár, amikor befarolok elötted, majd sajnálom a sárvédőmet, rendben?

te is voltál ám kisgyerek! szted amikor te sírtál, anyád felhangosította a tv-t? vagy amikor épp ki akartál ugrani az ablakon, becsukta az ablakot, nehogy kimenjen a meleg?

te egy kritikán aluli fehérnép vagy! és ne is szülj gyereket SOHA! mert ilyen viselkedéssel a gyerek jóesetben 3-4 napot élne. mert elképzelem, nem adsz neki kaját, mert drága. meg nem szoptatod, mert nyálas lesz a melled.

2009. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

25 vagyok és nem akarok gyereket, és nem akartam már kamaszkorom óta. Előtte sem voltam nagy gyerekimádó. És remélem, hogy így marad! Semmi jót nem látok a gyerekben. Illetve tudom hogy milyen jó dolgokat tud adni, de nem tartok rá igényt! És elegem van, hogy akárhol megmondom az van hogy:

1, ohh fiatal vagy, majd 20-25-30-35-40(de akkor már cseszheted mi meg kárörvendünk) megváltozik a véleményed.

2, van aki megért annak ellenére, hogy máshogy gondolja, de jözben süt róla, hogy szerinte csakis az a jó, amit ő csinál (pl, én teljesen elfogadom a vélményed! Aki nem akar az nem szül! De nem tudod miből maradsz ki! -.-)

3, aki egyetért, de úgy beszél rólam, mintha valaminek a hiányában lennék (pl, én elfogadom a véleményed, de JOBB is, hogy ilyen ember nem szül!) Kikérem magamnak! Teljes ember vagyok és ha akarnék gyereket szülni, akkor szülnék, és ugyanolyan jó anya lennék, mint bárki más! Ha vállalok valamit akkor azt meg is csinálom! Nem akarok gyereket, de ha lenne tisztességgel felnevelném, és nem tudok semmivel sem kevesebbet mint azok akik szülnek.

4,Karrierista, akinek nem olyn fontos a család. Ez nem igaz! Nagyon fontos a karrier, mert remélhetőleg azt fogom csinálni ami a hobbim, és legnagyobb szenvedélyem, és a család is! Igen, nekem a család a legfontosabb! Nem a szüleim, testvéreim stb. A Család! Mert nekem a párom a legfontosabb a világon, és joga van a Családnak két fővel is Családnak lenni!

5, akik betegnek néznek (hát aki nem érzi az ne szüljön, de annak biztos valami baja van) Kikérem magamnak, nem vagy sem: degenerált, selejt, hibás génű és semmi más sem! Azt vallom, hogy akkor lennék hibás ha állat lennék, mivel neki kötelező szülni, szaporodni, és aki nemt eszi avval tényleg valami van (pl ha a kan kutyát nem érdekli a tüzelő szuk akkor annak tényleg valami baj van!). De én ember vagyok, és szerintem az Isten (igaz én az Evolúcióban hiszek) nem adott volna szabad választást, ha nem lenne normális az is aki nem akar gyereket.

6, és van a kedvencem, aki nem ért egyet, sosem hallott még a toleranciáról. Ezek azok akik önzőnek (miért gyereket csak a világnak szülsz?), érzelmi nullának, h*lyének, sz*métnek, betegnek, agyalágyultnak, nőnek nem nevezhető lénynek, p*csának neveznek aki jobb lett volna ha meg sem születik, jobb lett volna ha az anyja kikapartatja de ha már szennyezi a földet akkor majd reméli hogy egyszer akar gyereket és jól megszenved mert elveszíti vagy nem is lehet már neki! És tudjátok mi a legszebb? Hogy ezek a jókívánségok anyáktól (szerintem ez sértés az Igazi Anyákra nézve) származnak, akik gyereket nevelnek! Ilyen emberek nevelik a jövő nemzedékét! Akik más ember halálát kívánjá, csupán azért mert valamit nem úgy gondol ahogy ők! Szerintem elkeserítő.

Nem, nem akarok gyereket. Számos indoka van, tudom mások szerint ez csak magyarázkodás (de hát ők kérdezik nem!?), de nekem nem, és tudom mindegyiket meg lehet oldani! de én akkor sem és egyébként sem szeretnék gyereket! Nem vagyok se önző se beteg, se semmilyen tulajdonságoknak híján ami miatt sz*r anya lennék, nem akarok és kész!

És sajna ezért még nagyon sokan fognak elítélni, mert ebben az országban nem dívik az elfogadás (vagy inkább nem a szomszéd pletykákkal való foglalkozás). Más országokban szervezetekbe tömörülnek az ilyen gondolkodású emberek (No Kidding stb) és ugyan ott is sokan nem fogadják el őket és bántják, de ott azért nem botránkoznak meg ilyenen (ezért sem tervezek sokáig ebben az országban maradni). Az a baj, hogy az ilyen emberek saját magukat minősítik amikor habzó szájjal utálkoznak (miközben akik utálnak egy rossz szót sem szolt az ő életmódukra- pedig lehet lenne mit de az mindenkinek magánügye- és nem bántott senkit- nem mondta pl hogy r*hadt gyerekek sem semmi ilyesmit csak épp ez nem kell neki) de még mindig ők vannak többen, és a társadalom inkább őket fogadja el mint azokat akik békésen mást gondolnak mint a többség. Amúgy az állatok nagyon érdekelnek (evvel kapcsolatos a szenvedélyem is). És bevallom, sokkal jobban érdekelnek. És ha meglátok egy kölyökállatot, akkor megvédem és ápolgatom (bár igaz, hogy nem olyan érdekesek számomra mint a felnőtt állatok, akikkel már lehet valamit csinálni- pl megtanítani leülni). Na szóval, ezen lehet elgondolkozni. Én ezt gondolom, fogadják el, és hagyjanak békén és ne mondjanak semmi mást (pl elfogadom de...).

2009. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még előző vagyok. Mivel benne vagyok a témában ezért nagyon sokat olvastam róla! És igen, sokaknak megváltozik a véleménye. Egyszer utálja a gyerekeket, 5 év múlva pedig már ő is gügyög a gyerekének! Több ilyen van! És van olyan aki végül nem szül, és boldogtalan lesz. Ez egy nagyon felelősségteljes döntés, de hidd el, ha igazán biztos magában az ember akkor nem fogja meggondolni túl későn és boldogan él.
2009. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én mérnem találkozok ilyenekkel? Legjobb barátom egy mizantróp emberkerülő, de még ő is vágyik gyerekre. Én meg továbbra sem értem miért jó, és mintha egyedül lennék ezzel.
2009. okt. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!