Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Magamnak való vagyok, feszélye...

Magamnak való vagyok, feszélyez mások jelenléte és nincs kedvem társalogni. Ez beteges?

Figyelt kérdés

Szóval jobban szeretek elmerülni a saját belső világomban,minthogy kapcsolatokat építsek.


Én szeretem az embereket,mindenkinek a legjobbakat kívánom,de valahogy nem vagyok kíváncsi rájuk,nem tudok kapcsolatokat teremteni.

Ha jól belegondolok,anyukámon és a páromon kívül nincs senkim,aki közel állna hozzám.Csak ők ismernek,csak velük bensőséges a viszonyom.Barátaim nincsenek.

Ha valaki más van a közelemben,annak feszélyez a jelenléte,mert erőltetett beszélgetéseket kell vele folytatnom.Ha meg nem szólok hozzá,az még gázabb.


Tudom,hogy ez nem természetes,hogy az embernek nincsenek barátai és alig beszél valakivel,de a legtöbb ember jelenléte feszélyez,mert nem tudok olyankor elmerülni a gondolataimban,hanem erőltetett beszélgetéseket kell folytatnom vele,mivel valójában nem érdekel és inkább egyedül lennék...


Normális ez?Nem beteges?


20/L


2012. febr. 11. 13:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint nem beteges, te a saját világodban élsz, és nem engedsz be másokat, akik úgysem értenék.

Nekem sokáig csak egy ember volt az életemben, aki egyáltalán értette, hogy miről beszélek, mit akarok mondani.

2012. febr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mi változott azóta?Sikerült megnyílnod?
2012. febr. 11. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátaim, haverjaim nekem sincsenek. Beszélgetni se nagyon beszélgetek, elég csendes típus vagyok, amit szinten mindig megkapok, de nem érzek késztetést arra, hogy csak azért is beszéljek valakivel. Igazából vágyom arra, hogy legyenek barátaim, de nem igazán tudok az emberek felé közeledni.

21/F

2012. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Tök ugyanilyen vagyok. De nagyon jól megvagyok magamnak nem szeretek másokkal lenni. Ez van :D


16/F

2012. febr. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok, de én még a családommal sem vagyok valami bizalmas viszonyban, egyedül a húgommal, de ő sajna elég pletykás :(
2014. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.



Azóta megváltoztam. Nagyobb az önbizalmam és szeretek a középpontban lenni. :D Csak gondoltam érdekességképpen leírom, hogy 2 év alatt mennyit lehet változni :D

2014. febr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen vagyok,csak nincs még barátnőm se....19/F
2014. máj. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Jó régi kérdés :D hátha még nézi valaki... 4 es... Te hogy változtál meg? Most 16 éves vagyok és én" csodálkozva" nézem azt hogy emberek hogy csinálják azt hogy mindig van szerelmük és csomó dolgot csinálnak és van vagy 1500 barátja... Én meg egy lányhoz sem merek hozzászólni és van 5 "haverom".


Nem látok nagy esélyt arra hogy nekem valaha is lesz barátnőm.

2015. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%

Szerintem beteges pedig amugy én is ilyen voltam ,de tudom hogy nem vagyok egészséges elméjű ember de attól függ hogy éled meg

Túlságosan unrealisztikus szorongó okoskodó kocka emberből lettem azzá ami vagyok

De amugy engem ez az életstílus ha úgy vesszük tönkretett /tettek mert nem fogadtak el engem úgy ahogy voltam még a szüleim se . De nyugi ezzel nem vagy egyedül.

Mikor az agykontrolt megtanultam használni

Rájöttem hogy azért nem tudom megcsinálni mert szorongok,szóval a félelem a probléma

Szerintem amugy át estem a másik oldalra.

Mindent amit az életeből akkor hiányoltam megkaptam,néha az árán hogy asszociális emberből inkább már antisszociális lettem.

Nem ezt kell tenned nekem így alakult és majd ebben is feljődök

Csak hajrá ha nem mered nem fog menni.

Ha megmered akkor vagy igen vagy nem

De ha mások véleménye a szorongás tárgya akkor szépen fokozatodan dobd el

Mert a te életedben te vagy a főszereplő

U.i:a szorongás kiirthatja a szereteted ha hagyod hogy elfáradjanak az érzéseid

2018. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!