Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mondanátok vmi őrültséget,...

Mondanátok vmi őrültséget, amit megcsinálhatok? Lányok, nektek mi volt a legnagyobb hülyeség 17-18 évesen, amit elkövettetek?

Figyelt kérdés
Mostanában úgy unatkozom, sajnos.. 17L
2012. febr. 11. 23:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Egyszer bekeredzkedtunk a metrovezetohoz es elmentunk vele a vegallomasig. Kozben magyarazta hogy mukodik a metro, es megkertuk, hogy kapcsolja le a vilagitast es csak a piros kijelzo mutatta, hogy megyunk vagy 40km/h-val de korom sotet volt semmit nem lattal csak az alagut vegen a fenyt, a kovetkezo megallot:)


Egyszer a Duna parton ultunk mikor a partkozelhez jottek a motorcsonakos rendorok. Felkeredzkedtunk a fedelzetre es megengedtek hogy vezessem a csonakot. Az Erzsebet hid kozeleben szalltunk fel, korbevezettem a Margit sziget korul, majd vissza a hidhoz. Nagyon kiraly volt, eletem elso motorcsonakvezetos elmenye :)


Egyszer Fonyodnal mentunk at a komppal, az egyik tehetos vallalkozo uriember par ezrest nyomott a kapitany zsebebe, hogy versenyezzen a masik hajoval. A kapitany megtette. Az utasok visitoztak:) Amikor kikotottunk a tulparton, a fonokseg mar karbatett kezzel varta a kapitanyt....

2012. febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

anyáméknak hazudtam, hogy egy barátnőmmel megyek fel pestre és egy pesti barátnőmnél alszunk. a barátnőm nélkül mentem fel pestre, és nem a pesti barátnőmnél, hanem a barátomnál aludtam.

és ugyanezt megcsináltam, akkor azt mondtam, hogy egerszegre megyek a barátnőmhöz aludni és másnap onnan indulok fel budapestre a maratonra. mindkét nap a barátomnál voltam.

2012. febr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

ügyik vagytok! :)

jöhetnek még válaszok..

2012. febr. 25. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!