Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, amit megbántatok,...

Van olyan, amit megbántatok, valamilyen hiba amit elkövettetek gyereknevelési téren, illetve olyan amit mindig megfogadtok, de nem sikerül betartani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy mondani szokták, eddig elveim voltak, most pedig gyermekem van. Gyakorlatba jön rá az ember lánya, hogy sok minden nem úgy működik, ahogyan azt elképzelte...

De hogy a kérdésre válaszoljak: nem, nem bántam meg semmit(eddig).

2012. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a lányomnak össze voltak tapadva a kisajkai!Mikor a nőgyógyászomat kértem ajánljon gyermeknőgyógyászt,azt mondta,hogy vigyük nyugodtan hozzá,majd Ő szétválasztja neki!Fél évesen meg is csinálta,meg ismutatta hogy kell, én még kétszer szétválasztottam neki!


Aztán 2 évesen csak gyereknőgyógyászhoz kerültünk...(4 napiszonyat kínlódás után)és hatalmas lelkiismertfurdalásom van,hogy nem egyből oda vittem,mert olyan információkat tanácsokat kaptunk,amitől valószínűleg többet ez nem fordulhat elő!


Ezt mindennél jobban bánom :(

2012. jan. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 xStefix ***** válasza:

Nincs, mert bármit is csináltam rosszul, egy dolgot biztosan nyertem vele: tapasztalatot.

Fogadás-betartás annál több, de ennek meg pont, hogy örülök.


Remélem, a lányom se tudna olyasmit mondani, ami az én hibám volt és esetleg emlékezne rá...

2012. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Nagyon jó válaszok.A második válaszolónak üzenem,nagyon sajnálom,hogy így alakult,de mindig meg kell hozni egy döntést és próbálunk mindig jót hozni,hogy a legjobb legyen a szemünk fényének.Néha nem sikerül.De szerencsére azért az esetek többségében végül csak jól döntünk.Köszönöm a válaszokat.
2012. jan. 30. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdést már én is akartam kiirni.

Stefix válasza nagyon tetszik. Talán mindenkinek igy kéne gondolkodni.

Igen van pár dolog amiben hibáztam, és nagy lelkiismeret furdalásom van miatta. Na, nem bántottam meg ilyenek, de már nem tudok rajta változtatni. Akkor azt gondoltam helyesnek és pufff... :( Tévedtem.

2012. jan. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!