Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Te tipikus magyarnak tartod...

Te tipikus magyarnak tartod magad?

Figyelt kérdés
persze mindenki máshogy érti, hogy "tipikus", de értse ahogy karja

2012. febr. 12. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem a 'tipikus magyar' kifejezésről vagy a sok panelproli jut eszembe, vagy a vidéki prolik, szóval nem, nem tartom magam annak. A legtöbb magyar sajnos eléggé igénytelen, nem feltétlen olyan értelemben, hogy koszos ruhákban járnak, vagy nem mosakodnak eleget... Hanem úgy belenyugodnak abba amijük van. Szerintem ez elég ciki.
2012. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki a tipikus magyar, az alacsony, ferde szemű, görbe lábú, kócos, mosdatlan puszta rabló, aki a valóságban bejött ide egykor, vagy a nemestekintetű, karján turult tartó, acélizmú, gránitarcú, heroikus harcos, akinek képzeljük, de én egyik sem vagyok, viszont abszolút magyarnak vélem magam, dacára annak, hogy jelentős mennyiségű germás és szlév vér is folyhat az ereimben.
2012. febr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
nem, nem tartom magam annak. ez áll tőlem a legmesszebb, ki fogok menni valahova és állampolgárságot szerezni, amint lehetőségem lesz rá.
2012. febr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Falun nőttem fel, városban tanultam, városban dolgozom, átlag fizetésért. Sok hozzám hasonló van, szóval tipikus magyarnak tartom magam.


Előzőnek:


Ez a legjobb, amit tehetsz. Telepedj le külföldön és szerintem felejtsd is el minél hamarabb, hogy valaha is volt közöd ehhez a nemzethez.

Ilyen érzésekkel csak boldogtalan lennél ebben az országban, folyton az elszalasztott lehetőségen szomorkodnál és csak rombolnád az amúgy sem túl fényes hangulatot, amire az ittmaradóknak (pl. családod) nagyon nincs szükségünk.

Csak annyit kérek Tőled, hogy ha majd külföldön élsz, ne keltsd rossz hírünket, ne "fikázd" az országot és a mégmindig magyar emereket (pl. családod) mert ezzel is csak az itt maradóknak ártanál.


Bocs kérdező, de ezt el kellett mondanom.

2012. febr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 halibel ***** válasza:
0%
én is ugyanúgy, mint Aya-chan :)
2012. febr. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

14:28 Sztem inkább a kettő között lehet az igazság, az első verziót ebben a formában a libsik terjesztik :)

Amúgy a mai tipikus magyar buta, önző, bunkó, és csak saját magára gondol, én nem vagyok ilyen, legalábbis remélem.

2012. febr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!