Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a legnagyobb hibája szerint...

Mi a legnagyobb hibája szerintetek a huszas-harminc közötti korosztálynak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudok általánosítani, szerintem hibája legfeljebb egyéneknek lehet. Egy korosztályra rengeteg minden jellemző, amit megélhetünk hibaként is, de előnyként is. Én ennek az intervallumnak még az elején járok, és örülök, hogy már itt tartok. Szerintem itt dől el, hogy az ember milyen életet akar élni, itt kezd letisztulni a jövőképe, jelleme, értékrendje, miegymás. Már nem anyuci szoknyája mögül szemléljük a világot, de még nem is éltünk meg annyi mindent, mint egy harmincas, negyvenes, stb. Talán ez az átmenetiség, labilitás "róható fel" hibaként ennek a korosztálynak (ami ugyanakkor megadja a sava-borsát is - legalábbis szerintem)
2012. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!