Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki felnőtt létére...

Ha valaki felnőtt létére furry (emberi állatkák) képekben leli meg önkifejezését, az lelkileg károsult, annak kivetülése ez?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná, mi a furry: [link]


Röviden: a tagok olyan állatokat rajzolnak akik emberi tulajdonságokkal vannak felruházva.


Sokan úgy értelmezik ezt, hogy a tagok elmenekülnek, lemondanak emberi énképük elől, helyette pl kiskutya képében szeretnék magukat látni. Egy állat bőrébe bújnak, mert félnek szembenézni valamivel, emiatt az egész élet egy menekülés. (Tehát a lelki gyengeségből adódóan rajzolnak pl két lábon járó macskát, vagy kávézgató kutyát)


Nem az igényes, mesteri, még normál ember ízlésébe is beférő, nem botránkoztató furry képek minőségét vonom kérdőre. (Mert szerintem elismerendő, ha valaki hónapokat dolgozik egy ilyen képen), valamint nem szándékom megsérteni a furry kedvelőket sem!


Mi a véleményetek a kérdéssel kapcsolatban?


2012. febr. 13. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok én szakértő, de nekem erről az jutott eszembe hogy lehet vannak akik azért csinálják, mert az embereket nem bírják elviselni. És inkább a természet is az állatok felé fordulnak.
2012. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és*

Mármint azokra gondolok, akik ilyeneket rajzolnak.

A beöltözős dolgot soknak tartom.

2012. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem,amig nem igazi állattal akar közösülni,ez a fajta perverzió elfér.Nem hiszem,hogy lelki gyengeség lenne furry képeket,videókat nézni,szerepjátéknak is elfér,de ha igy éli a hétköznapjait,na az már más kérdés.( Lásd Leopárdember,Gyikember)...
2012. febr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kimerül a dolog a rajzolásban akkor nincs gond. Ha már csak beöltözve érzi jól magát ,szexuális irányultsága is az ilyen emberiesített állatok felé fordul ott viszont az általad is említett problémák fennállnak.
2012. febr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Tehát úgy vélitek, nincs azzal gond ha valaki ilyenek rajzol, illetve ilyen rajzokat kedvel, a gond ott kezdődik ha beöltözik, ilyen a szexuális érdeklődési köre (pl erotikunak, szexuálisan vonzónak tart egy két lábon járó kutyát), ilyen az életstílusa? A lényeg, hogy tudni kell megszabni egy határt nemde?

2012. febr. 18. 16:07
 6/7 anonim válasza:
igen,ilyesmire gondoltam..
2012. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

09:45


Rendben, köszönöm a választ! =)

2012. febr. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!