Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj ha tini ként tisztelem a...

Baj ha tini ként tisztelem a feministákat és felnőtt ként szeretnék egy nagyobb csoporthoz csatlakozni?

Figyelt kérdés
a barátaim mind leh*lyéznek hogy ilyesmiért rajongok és mindig piszkálnak hogy neki megyek egy srácnak ha az tárgyként kezel egy nőt.
2012. febr. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem baj, csak arra vigyázz, hogy valódi feminista csoporthoz csatlakozz és ne magukat feministáknak valló nősoviniszta libákhoz! Az utóbbiak pont azt testesítik meg nőben, amit a férfiakban gyűlölnek.
2012. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Amíg nem olyan hülyékhez csatlakozol, akik úgy akarnak egyenjóguságot, hogy eközben elvárják, hogy kishercegnőként kezeljük az összes lányt vagy hasonló, addig nem.


A feminizmus egy szép eszme és szerintem jó, hogy ha ilyennek adod a fejedet, csak vigyázz, hogy ne azon idióták köze kerülj, akikkel a legtöbbet lehet találkozni (persze lehet, hogy csak nekem van ilyen szerencsém).

2012. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
just live your life!
2012. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Baj??!! Ellenkezőleg: a legokosabb, legjobb döntés, amit egy fiatal lány hozhat. Ne hallgass senkire, aki a feminizmust hírből sem ismeri, de téveszméket terjeszt róla, mert nőgyűlölő. Ha felkészültebb, érvelőbb, tudatosabb akarsz lenni, először is azt ajánlom, ismerkedj meg a feminizmus történetével, jelentős alakjaival és azokkal az eredményekkel, amelyek a nők jogi és társadalmi helyzetén javítottak. Olvass sokat, hogy az ösztönös igazságérzeted mellett tárgyi tudással is "felfegyverkezz". Van egy netes oldal, (nokert.hu)amelyet érdemes lesz látogatnod. Felnőttek írják, persze, de ettől ne ijedj meg: rengeteget tanulhatsz, ha olvasgatni kezded. Akik meg "lehülyéznek", azokon nézz keresztül: magukat minősítik. Jó, hogy vannak ilyen fiatal lányok. Sok sikert!
2012. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem sokra tartom a feministákat, de hogy nőgyűlölő lennék? A nőismerőseim igen jót röhögnének.

Azért nem tartom sokra őket, mert tipikusan olyasmiért harcolnak és olyan módon, ami a legtöbb értelmes embert nem ösztökéli követésre akár férfi, akár nő. Ezzel szemben az azonos helyzetben azonos jogokat, a két nem különbségének tiszteletét nemcsak betartani, de közvetlen környezetünkben kikényszeríteni szükséges. A férfiak ostoba érveit valódi érvekkel le kell söpörni, nem az utcán üres szólamokat hangoztatni. A családban a nők bántalmazását nem tűrni, a munkahelyen a lekezelést el nem fogadni, ehhez férfi partnereket megnyerni (nem nehéz ám), ezt viszont lehet, sőt kell.

2012. febr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnap 20:31-es vagyok:


Kedves utolsó - tökéletesen egyetértünk. Amit te leírtál a válaszodban, AZ a feminizmus és az azért cselekvők a feministák. Te magad is feminista vagy. Kérlek, ne tégy egyenlőségjelet ezek között a gondolatok és célok, valamint a Magyarországon sajnos nem mindig a legszerencsésebb módon megjelenő és megnyilvánuló, önmagukat feministának mondó csoportocskák között. Ők sokszor inkább ártanak, mintsem használnak egy jogos törekvésnek.

2012. febr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%

Kedves kérdező!


Én eleget pofáztam már feministáknak, hogy mik is a VALÓDI tények és feladtam....Annyit mondok, hogy ha ártatlanok életét akarod tönkre tenni, akkor csináld...


én már inkább nem magyarázkodom, feleslegesen pazarolnám az időmet és energiámat arra, hogy magyarázkodjak a SOK fogyatékosnak, akik úgyse értenek semmilyen szóból.Szóval IGENIS BAJ, hogy tiszteled a feministákat.A feminizmus már rég elérte célját ( mára túl messzire ment).


Jöhet a vád, hogy nőgyűlölő vagyok, kikérem magamnak.

2012. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!