Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elkalandozik a figyelmem,...

Elkalandozik a figyelmem, mindig fáradt vagyok. Mi van velem?

Figyelt kérdés

Egy pár hete vettem magamon észre. Nem hajt semmi. Minden reggel nehezen kelek fel, ha van egy kis szabadidőm értelmetlen dolgokra fecsérlem.

Például nyelvet kellene tanulnom, de az elhatározás megvan a tettvágy nincs. Rengeteg időt töltök viszont olyan fórumok olvasgatásával aminek igazából számomra semmi haszna.

Este nehezen alszom el, reggel nehezen kelek. Minden napom körülbelül ugyan olyannak tűnik. Csomó helyről elkések. Elfelejtek dolgokat gyakran.

Régen rengeteget festettem, most még pénzt is kereshetnék vele de egyszerűen nem megy. Ha nekiállok csak kínlódok a vászon felett amíg abba nem hagyom.


Nem tizenéves depis kamasz vagyok. Egy ideje egyedül éllek már (közel 10 éve) dolgozom, az életkörülményeimre nem panaszkodhatom.


Hogy önthetnék magamba lelket újra?


2012. febr. 13. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ehhez komoly elhatározás kell.

A tudat, hogy most igenis leülsz, és alkotsz.

A fáradtságod ellen ajánlom, hogy (sipirc az ágy... háromnegyed 11!! :) ) 9, negyed 11 körül már feküdj le: ne kapcsold be a tv-t, ne csinálj semmit, csak feküdj, pihengess, esetleg elmélkedj az "élet nagy dolgairól."


Egészségesen étkezel? Sportolsz vmit?

Mert a közérzetünket ezek is nagy számban befolyásolják.

Mondj le az üdítőkről, energiaitalokról, piáról, cigiről stb. Helyette vmi gyümölcslé, víz, gyümölcsök.

Otthon is lehet sportolni, nem kell hozzá fitnesszbérlet, vagy vmi. Csinálj nyújtómozdulatokat, ha lány vagy, akkor jutyubon keress vmi Rubint Rékát pl.


De tényleg az elhatározáson van a hangsúly.

Legyen akaraterőd, és lebegjen a szemed előtt az, hogy sikeres vagy, ügyes a festészetben, és ezt most meg kell csinálnod.

2012. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a válasz nagyon egyszerü: az egyedül élésen változtass, akár párkapcsolat akár lakótárs, de szerezz valakit :)
2012. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Éppen ez az!


Futok, kerékpározok, úszok (bár már nem lelem bennük örömöm). Egy csodás környezet vesz körül és a munkám sem olyan nehéz most (bár mondjuk sajna tudom, hogy ennek hamarosan vége szakad és visszakerülök a mókuskerékbe)

Egészségesen élek. Soha egy szál cigit nem szívtam el. Alkoholt is csak a jó ételekhez iszom egy pohárral. Nem eszem gyors kajákat nem iszom.


Egyszerűen csak úgy érzem hogy legszívesebben leülnék és nem állnék fel többet.

2012. febr. 13. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!