Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Depressziós vagyok, nem...

Depressziós vagyok, nem szeretem az embereket. Az egyetemet elvégeztem egy éve, van biztos hátterem. De miért várja el a társadalom, hogy dolgozzak? 23/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem jobb biztonságosabb nekem itthon. Távol a magyar gyűlölködő mentalitástól. Ez miért zavar másokat??? És miért éreztetik velem hogy szerencsétlen vagyok, ha megtudják, hogy nem csinálok semmit?
2012. febr. 15. 11:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

" De miért várja el a társadalom, hogy dolgozzak?"


No comment

2012. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Lehet, hogy elvetted a helyet az egyetemen olyanok elől, akik a diploma birtokába szíves-örömest dolgoznának. Nem azér tanultál, hogy dolgozz és boldog légy? Az otthoni punnyadás mindennél rosszabb, csak leépít.
2012. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
kedvesem, azért dolgozz, h ne élj a szüleid/párod nyakán. mellesleg ha nem akarsz kimenni az utcára, akkor létezik távmunka.
2012. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Én megértelek én sem szeretnék dolgozni,de miből vagy inkább kiből élsz?
2012. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszed észre, hogy éppen Te állítod be magad szerencsétlennek ?


Nem muszáj dolgoznod, rajtad kívül még rengetegen nem teszik, de talán több életcéljuk, önbizalmuk van mint Neked.

Ha így érzed jól magad a bőrödben, akkor maradj otthon és ne foglalkozz a megjegyzésekkel. Mellesleg, miért érdekel, hogy ki mit mondd rólad ?! Miután nem áll módodban elvonulni egy lakatlan szigetre, valamilyen technikát mégiscsak ki kellene dolgoznod, hogy el tudd viselni, figyelmem kívül tudd hagyni a megjegyzéseket.


A Te életedhez csakis Neked van közöd, mondjuk akkor is csak Neked lesz, hogy majd 10 év múlva kiderül, nem is olyan biztos az az anyagi háttér.......

2012. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Azért dolgozz hogy tudj miből élni, lehet hogy van háttered de nem tudhatod hogy meddig. Én minden követ megmozgatok hogy dolgozni tudjak, egyetemre nem kerültem be szakmám van nem is 1 de még sincs olyan állás ami jó lenne, a legutóbbiból is kirúgtak csak mert csődbe ment a hely. Én sem szeretem az embereket mármint azokat akik csak fikázni tudnak, igaz sok ilyen van mégis értem a problémádat, de ahhoz hogy normálisan tudj élni sajnos együtt is kell élned a helyzettel. Munka után lehetsz otthon ha neked ez esik jól, a lényeg hogy legyen jó életed.
2012. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem vettem el senki elől a helyet az egyetemen, angol rendszerű magániskolába jártam.. Egyszerűen képtelen vagyok elindulni, most is sírok miközben ezeket a sorokat írom.. Igazatok van , hogy csak leépít, de nem vagyok hozzá elég erős, elég jó.
2012. febr. 15. 11:53
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sikerélményed, depressziós vagy. Ha anyagilag megteheted, most olyan elfoglaltságot válassz, ami kicsit kihúz ebből az állapotból, amit szívesen csinálsz és örömmel.
2012. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Senkinek semmi köze az életedhez, ezt tudatosítsd magadban. Minden a te döntésed, a te akaratod.
2012. febr. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
3-mas! Én még nem találtam valódi távmunkát. Ajánlanál nekem egyet?
2012. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!